Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magány megváltoztat. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magány megváltoztat. Van még kiút?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve hogy nincs kapcsolatom. Úgy érzem ez idő alatt sokat változtam, és nem jó irányba. A magányosan eltöltött napok megkeményítik a lelkem. Egyedüllétben telnek a napjaim, és a szeretetéhségem lassan átcsap lemondásba. Tartok tőle hogy elveszítem az emberi érzéseket, és nem leszek képes már szeretni senkit ha ez így megy tovább. Érzett már valaki ilyet, van még kiút, ha egyszerüen sosem akar összejönni egy normális párkapcsolat bárhol és bárhogyanis próbálkozom?

27F


2013. okt. 28. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

6 hónap???


na takarodj!!!!!


majd ha 10 éve vagy egyedül és semmi sem jön össze és ha már túl vagy pár öngyilkossági kísérleten, na akkor..már igen, mondhatjuk azt, hogy a magány megváltoztat!

2013. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van. Fel a fejjel:)
2013. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát.
2013. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj te szegény, már fél éve? Ez semmi, ne hisztizz.
2013. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 hónap. :D :D :D
2013. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sokaig nincs senkid, az olyan mint a cukorbetegseg. Elromlik a szemed :) Es egy ido utan mar olyan akarki is tetszeni fog, akire azelott ra sem neztel volna. Mondom en, hogy elromlik a szemed :)
2013. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 könny17 ***** válasza:
Én nem vagyok egy nagyon idős férfi csak 22 leszek. Nem sok. Személy szerint több mint 21 egy nőbe vagy lányba voltam szerelmes. Persze feszegethetnénk, hogy ezek fellángolások e- vagy nem. Most ezzel a fejjel azok voltak, ma már tudom, hogy csak fellángolás. Egy nagy szerelem miatt tudom ezt mondani. De ne siessünk előre... Szóval Rengeteg nőt szerettem, minden típust, félénket, vagányt, szépet, csúnyát, már sok félébe voltam szerelmes, de egyik sem akart tőlem semmit kikosarazott mind! Ez így megtörte a lelkem, nagyon nagy önbizalmi problémáim van e-miatt. Sajnos több mint 6 éve van bennem az öngyilkosság fogalma, csak az anyám miatt nem tettem meg, mert tudom hogy neki mekkora fájdalom lenne... De jelenleg nagyon magányos vagyok vannak barátok, de nem azok az igaziak, én mindegyikért tűzbe ugortam volna, de most 1 hónapja, hogy rájöttem ők nem vannak így velem, és hogy nem számítok senkinek nem szeretnek... Ez rettentően rossz, és marcangoló érzés. Persze itt van a családom, de nem ugyan az egy barátnő szeretete, vagy egy haveré mint a családé. És jelenleg a nagy szerelem 3 éve tart, ő nem érez irántam semmit barátnak tart de nem úgy kezel szégyell velem beszélni, kerüli a tekintetem, és semmi kedvességet nem viszonyoz és ez nagyon fáj mert 3 év rengeteg idő, és ez alatt hiába kedveskedtem a csajnak akármivel, nem szeretett meg még barátilag sem úgy. És én nagyot csalódtam az emberekben így, nem látok szépet az életben, persze vannak de én nem látom. És h van-e kiút talán van csak a megfelelő személy kell hozzá, de ez a jövő titka, hogy lesz-e nekem. Ha nem akkor nem tudom mi lesz...
2013. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem is igazán a magány, a düh az ami megváltoztatja belül az embert. (Ezt a KoRn is megénekli: "I feel the anger's changing me!!")
2013. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!