Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hangoztatják itt egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják itt egyesek hogy mindenki a saját kategóriájában keresgéljen, szerintetek is hülyeség ez?

Figyelt kérdés
Sose értettem ezt...miért kéne mindenkinek a saját kategóriájában keresgélni amikor igenis összejöhet jobb is. Sok olyan férfi és nő van aki nála jobb kategóriába van. Én sem adom alább...ugyanis jött már össze nálam jobb kategóriájú lány. Miért legyek olyannal akihez nem vonzódok...
2017. ápr. 19. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

nincs is annyira élesen kategória

mert a test az elme és a lélek hármasát kell nézni, nem csak a test felszínét...

lehet van egy lány 10/10-es külsővel, de olyan ostoba és érzéketlen, hogy semmit nem ér...

egy átlagos külsejű intelligens lány normális érzelmi világgal sokkal többet ér...

és ez a másik nemre is igaz, de persze elég vegyes a szórás, bármilyen kombó lehetséges...

mindenkinek vannak igényei és van amit tud nyújtani, ha passzolnak, akkor legyenek boldogok :)


24F

2017. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Én eleve nem hiszek a kategóriákban, mert mindenkinek más az erőssége, gyengesége. Hiába sokkal jobb külsejű, anyagi helyzetű egy pasi, ha bunkó nem kell, de vajon a viselkedés mennyire számít kategóriának?

Viszont szerintem ez a kijelentés amit írsz azokra vonatkozik akik sikertelenek, frusztráltak és nem értik, miért nem sikerül kapcsolatot találniuk, vagy miért utasítja el őket mindenki. Aztán kiderül, hogy olyan tulajdonsággal bíró partnert szeretne, aki viszont nála jobbat bármikor talál. Ilyenkor jó tanács, hogy adja lejjebb, ha nagyon szenved. Amúgy én mindig azt mondtam hogy van amiből nem adnék lejjebb akkor sem, ha nem lenne soha senkim. Viszont én nem is rinyálok :-)

2017. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kivánatos külső több kategóriányi képzettséget, okosságot elvisz. Ha egy jó nő csöndes, nem fecseg, nem szórja a butaságot, az egy nagyon intelligens pasas mellett is elfér. Fiúban ez nem hiszem, hogy működne.

Másrészt az intelligencia kettőt-hármat emel a szépségen. Az intelligens nő főnyeremény mindenben, ágyban főleg.

Szerintem hasonló a helyzet pasival is, sőt.

2017. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A külsőségek csak annyiban fontosak, hogy meg legyen a vonzalom, és mivel mindenki máshoz vonzódik, ezért nincs olyan hogy kategória. Nekem például a barátom tetszik, mások szerint nem helyes, de szerintem gyönyörű a pofija. A barátnom pedig híresen válogatós volt, aztán összejött egy szerintem teljesen átlagos sráccal, aki meg nekem nem tetszik. Egy rendes kapcsolat úgysem a külsőre fog szilárdan épülni a jövőben. Kategória inkább annyiban van, hogy én például műveltnek tartom magam, és soha nem tudnék komolyabb kapcsolatba merülni egy tájékozatlan, buta emberrel akivel ellentétes a világképünk. Mondhatni, az nem az én "kategóriám". De egyébként meg mindenféle párosítás létezik, az a lényeg hogy a két fél elégedett legyen egymással.
2017. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom igen és nem.

Egyfelől azért hülyeség, mert nem tudjuk szabályozni kinek, miért tetszünk meg és szeret belénk. Illetve nekük ki, miért tetszik meg és szeretünk bele. És mint tudjuk elvileg a szerelem túlmutat a külsőségeken és az anyagiakon.

Másfelől viszont a leggyakoribb eset az, hogy az ember nem csak belsőleg, hanem külsőleg is magához hasonló embert választ. Azaz azonos "kategóriába" esnek, mert így kevesebb az eltérés köztük, amiből kevesebb konfliktus feltételezhető.

2017. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem a külsőségekről beszélünk akkor egyetértek a saját kategóriában való keresgélésben...

Tetszik nem tetszik, ha én bizonyos szinten tanult és olvasott vagyok, hasonló érdeklődésű férfi érdekel csak. Nem tud lekötni a gyári bunkó, mert beszédstílusában és érdeklődési körében is hidegen hagy... Ez általánosítva mondom, ettől függetlenül lehet gyári munkás (és ismerek is olyat) aki értelmes stb, csak a példa szemléltetése érdekében mondtam (mielőtt valaki mindenáron beleköthetnéki viszketegséget kapna).

2017. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően legyél tisztában, mit tudsz nyújtani, de ne is hagyd, hogy ez bekorlátozzon. Illetve érdemes észben tartani azt is, hogy a hasonló hasonlót vonz, ami igaz az életstílusra, intelligenciára, műveltségre, munkahelyre stb.
2017. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor van gond,ha juszt is elvárja valaki, hogy a párja dekoratívabb legyen.Na,az visszataszító! Ha megismeri egymást egy szép nő meg egy maximum átlagos kinézetű pasi és úgy alakul,hogy összejönnek,ki nem fossa le? Akkor van baj,ha egy halál tróger kinézetű fazon minimum Palvin Barbit akar magának.Vagy igénytelen nő Cristiano Ronaldót.
2017. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!