Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék vonzó a huszonéves nőknek?

Figyelt kérdés

Az egész ismerkedési "pályafutásom" alatt a tini lányoknak tetszettem. Egyrészt nagyon fiatalos az arcom (18-20-nak szoktak nézni rendszeresen), másrészt későn érő típus vagyok, így testileg-lelkileg hozzájuk illettem, velük éreztem jól magamat.

Nagyjából egy éves szünet után újra visszatérnék a társkereséshez, de az amúgy nem kőbevésett határvonalat olyan 19 évnél húznám meg, és afölötti lányokkal/nőkkel ismerkednék.

A probléma, hogy még mindig fiatalabbnak tűnök, és első ránézésre nem vagyok "party" ennek a korosztálynak. A kérdésem: min változtassak?

Még a szüleimmel élek, de van pénzem, és nem kérkedés, de nagyon jól keresek. Tudnék venni egy kisebb lakást vagy egy jobb kocsit, az gondolom "felnőttséget" sugározna, viszont nem sugar baby-t keresek. Újítsam meg a ruhatáramat? Farmeret, inget/pólót, szövet pulóvereket hordok; átlagosan 2-3 éves, zarás stb. ruhákat, szóval az elegáns és sportos közti határon.

Sportolok, bár annyira nem aktívan. Elhatároztam, hogy egy kicsit rendszeresebbé teszem, viszont kigyúrni nem igazán szeretném magamat; átlagos testalkatom van.

Általában hol lehet ilyen korú, értelmes nőkkel ismerkedni? Az egyetemi évek sajnos már a hátam mögött vannak, a hobbijaim/munkám kapcsán pedig nem igazán kerülök kapcsolatba jelöltekkel.


Minden segítségnek örülök!


27 és f.


2017. ápr. 19. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kepet!
2017. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem most rengetegen fognak irni Neked. Az anyagiakat nem kellett volna annyira kitargyalni :D

Eleg, ha apolt a megjelenesed es a humorod a helyen van. Szerintem ezek a legfontosabbak. Ja, es a baba arc sem feltetlen hatrany. Bizonyos noknek pl ez nagyon bejon.


22/l

2017. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem, egy üzenetet sem kaptam. :D Ráadásul a válaszok száma is elmaradt a várakozásaimtól, pedig tényleg nem tudom.
2017. ápr. 21. 00:23
 4/4 anonim válasza:

Pedig azt hittem, hogy le fognak támadni :D

Érdekes, hogy feltüntetted az anyagi hátteredet, és így sem ugrottak :D Bár, akinek az számít, az inkább ne írjon :D


#2 voltam

2017. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!