Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a szingliséget, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A közelemben nincs senki aki bejön,de egyedül sem akarok már lenni,és azt sem tudom hol bukkanhatnék rá valakire.

2017. ápr. 20. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
moss hajat, mg figyelj oda milyen kérdést milyen kategoriába irsz ki
2017. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi :DDDD
2017. ápr. 20. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Senki nincs a közeledben vagy túl sok kell ahhoz, hogy bejöjjön neked vki?

Lehet, akkor máshol kellene próbálkoznod :)

2017. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ajj én az életet unom.cserélünk? Ha a közeledben nincs senki aki bejön vadássz a neten,vagy legalább vegyél fel egy bejárónőt
2017. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jözelben nincs, akkor szélesítsd ki a tartományt. Járj el valami hobbicélzatú dologra, keress fel ismerősöket, bulizz velük, ismerkedj az ismerőseikkel, idegenekkel


Valamit csinálj, hogy ne unatkozz!

Ha a.szinglilétre vam szükséged, akkor nem az a módja, hohy rinyálunk, hanem az, hogy teszünk.érte!

Ugyanígy, ha párkapcsotot keresnél, vagy már abban lennél és megtartanád, akkor azokért is tenni kell, nem keveset! :)

2017. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is unom,de ez van nincs mit tenni ha nem kellek senkinek!
2017. ápr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

költözz el :D vagy mozdulj ki máshova, próbálkozz neten...

hívj fel random telefonszámokat :P


24F

2017. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De neten mégis hogy?
2017. ápr. 22. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:

#8:

pl társkeresők erre vannak elvileg, de nekem pl nem jöttek be, de lehet több energiával az is sikert hozott volna

ennek az oldalnak nem ez a funkciója, de pl nekem innen volt 2 kapcsolatom, talán jobb lett volna ha nem lett volna :D

ismerkedhetsz olyan fórumokon is akár ahol a hobbidról beszélgettek

vagy akár facebookon

rengeteg lehetőség van :)

ismerkedhetsz akár a kisboltban is :)


24F

2017. ápr. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!