Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Seggig ér a hajam de mar...

Szabó Violla kérdése:

Seggig ér a hajam de mar nagyon unom leszeretném vágatni könyékig de anyukám nem akarja de én félek neki megmondani hogy vágjuk már le. Le legyen vágva vagy ne?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 07:42
 1/6 anonim válasza:
Jártam már a te cipődben. Soha nem eggyeztek bele a szüleim a haj vágásba, mar nagyon elegem volt. 16 évesen levágattam engedély nélkül. Volt pár nap mosoly szünet de nekem megérte
2017. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy ez miért fontos neked. Meg kéne.értenie. Ez a te hajad, nem az övé
2017. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Nem értem miért szólnak bele a szüleid a saját hajad hosszába. Ráadásul nem is rövid, extrém hajat akarsz, a könyékig érő is nagyon szép hosszú. Anyukád a saját facával verje a csalánt, kínlódjon ő seggig érő hajjal.
2017. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ennyire le szeretnéd vágatni akkor bemész a szobádba és összegumizod amilyen hosszúra szeretnéd és levágod. Utána kiigazítod az alját egyenesre és kész. Majd megmutatod anyukádnak, hogy már kész is a hajad. A levágott részt meg el tudod adni. Még engem is érdekelhet.

2017. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jé az én anyum mindigis le akarta vágatni a hajam😂😂😂lol de ha én nem akartam akkor sem volt semmi csak összeröhögtünk😂😂
2017. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy de én én nem rég befestettem a hajam nem igazán engedte mert azt mondta hogy hülyén fogok kinézni.! De én megfogtam magam elmentem a fodrászhoz. Nem kérdezte hogy anya megendete-e vittem a pénzt és már úgy jöttem haza hogy a hajam, vége vörös volt.! Kicsit kiakadt.. De utána beletörődött. Kb 2 napig nem akart velem beszélni de megbékélt és elfogadta. Utána azt mondta hogy mégis jól áll és hogy jól tettem.! Nekünk evvel nem volt baj sosem.! Mikor azt mondták hogy nem vágják le a hajam mert hosszú hajamnak kell lenni én montamm anyának neked sincs nagyon hosszú hakzad akkor nekem is lehet akkora. Mostmár kb. 1 éve úgy vágatom ahogy én akarom. De természetes kikérem a véleményét.!

15/L

2017. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!