Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem hogy lesz barátnőm? Szinte alig beszélek nőkkel! Csak ha boltba megyek! Nincseen semmi szociális életem! Nem is tudom mit kellene mondani ismerkedéskor!

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

heló,szia,szevasz.van nálatok terasz?


akkor tessék kimozdulni,hasonlóan szorongó emberekkel ismerkedni neten akár és együtt legyőzni az akadályokat.Közös programokat szervezni stb.

bocs de én nem érek rá meg mizantróp vagyok.

2017. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Múltkor amikor a mekiben adta a csaj a visszajárót, hozzáért a keze a kezemhez és elérzékenyültem. Ha így megy esélytelen hogy akárkim is legyen.
2017. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Erről csakis te tehetsz. Nem a sült galambot kéne várni hogy a szádba repüljön minden megerőltetés nélkül, hanem tenned kéne a saját boldogságodért.

De ha erre nem vagy képes akkor meg mégis mit vársz úgy őszintén?

2017. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha ilyen maradsz, akkor nincs esélyed! Szánalomkeltés helyett változtass. Az esélyt te tudod megadni magadnak..
2017. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Írd ki még 50x ugyanezt a kérdést és akkor lesz.


(ha autista vagy, akkor bocs, arról nyilván nem tehetsz).

2017. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A boltban is vannak nők. Akkor ismerkedj ott. Kérdezz valamit a termékről (én már csináltam ilyet), aztán pár személyesebbet.... Volt olyan, hogy egy nő a teszkóban engem vadászott le, hogy milyen bort ajánlanék, meg melyik mire jó.
2017. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!