Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A határozott, katonás nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A határozott, katonás nőknek mennyire jönnek be a félénkebb kedves pasik?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen nő aki nagyon tetszik nekem. Ápolónő és párszor már találkoztunk. Szoktunk kicsit beszélgetni, de csak olyan semleges dolgokról. Olyan 40-es a hölgy és nagyon jól is néz ki.:) Nos, én egy átlagos kinézetű fickó vagyok és nem szokásom túlértékelni magamat. Az önbizalommal is hadilábon állok sajna. Nagyon bejön a csajban, hogy olyan határozott, vagány, stb.. Mindig az ilyen típusú nők jöttek be akik szeretnek írányítani. Szerintetek lehetne egy ilyen nőnél esélyem?

2017. ápr. 20. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem tőle kéne megkérdezned?!
2017. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Én elég határozott típus vagyok, és az is jön be. Nem bírom a félénk pasikat, egy férfi legyen férfi.


28N

2017. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2-es Hát, ettől tartottam én is..
2017. ápr. 20. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:

És most ezért nem kérdezed meg őt, mert a 2-esnek nem jönnek be a nyuszi pasik?! És ha ő pont azt szereti, mert anyáskodó, irányító típus?

Hát fiam, gratulálok az eszedhez. :D

2017. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kerdezo!

A noket taszitja az amikor egy pasi (jelen esetben te) egy noben anya potlekot lat.

2017. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem bírom a félénk pasikat, egy férfi legyen férfi. "


És azt te mondod meg, hogy milyen a férfi? Kb. annyira jogos, mint hogy egy férfi mondja meg, milyen a nő...

2017. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nalunk exem volt hatarozatlanabb,ideig oraig jol mukodtunk,aztan keresett mast, aki mellett ferfi lehetett.En pedig talaltam egy nalam dominansabb ferfit,aki mellett elgyengulhetek.Mindenki a helyere kerult.
2017. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el az ilyen nőknek határozott, kemény pasi kell, mert vagy otthagynak, vagy félreqrnak előbb- utóbb...
2017. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 2-es nem azt mondta, hogy milyennek kell lenni egy férfinak/nek, hanem, hogy neki nem jönne be. A határozott, kemény nők, tudják mit akarnak. Egy próbát megér, csak nehogy falhoz basson. Hogy adna-e esélyt, azt majd ő eldönti, hisz úgyis a nők választanak.
2017. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os, nem megmondtam, hogy milyen a férfi, egyszerűen a félénkség számomra nem sorolható a férfias tulajdonságok közé...
2017. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!