Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önző vagyok, felszínes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok, felszínes és szemét ha csak a fiatal és gyönyörű nők érdekelnek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szíved joga, ahogy nekik is szívük joga nem foglalkozni veled.
2017. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Téged érdekelhetnek.Az is kérdés, te mennyire érdekled őket.
2017. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Talán a felszínes stimmel, az önző szerintem ilyen kontextusban nem is értelmezhető. Ki jön össze valakivel önzetlenségből? Jótékonysági kapcsolat? Elég rosszul hangzik. "fektessen meg egy rászorulót!"


Ez meg önmagában nem szemétség, ha ezt egyenesen és korrektül vállalod és senkit nem hitegetsz az ellenkezőjével.

2017. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Önző semmiképp sem vagy, azzal kezdesz kapcsolatot, aki neked tetszik, ez abszolút rólad szól.


Felszínesnek felszínes vagy. Legalábbis szerintem, de ez is a te választásd, rossz ember ettől nem leszel.


Viszont, ha ezek a lányok nem állnak szóba majd veled, vagy esetleg a személyisük nem megfelelő számodra, akkor ne a nőket hibáztasd, hogy nincs párod.

2017. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha szottyadt,igénytelen 60as pasi vagy,akkor felszínes vagy-akkor is,ha jól karban tartott lennél,csak akkor jogosabb lenne az elvárás-,de attól még önzetlen lehetsz.Szemét nem vagy attól,hogy van egy ideálod,csak elég visszás lenne,hogy egy partnertől mindezt elvárnád.
2017. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

abszolút felszínes vagy.


gondolkodj el azon, mi állhat e párválasztási preferenciád mögött.


meglehet, hogy neked a nő elsősorban reprezentáláshoz kell, egyfajta státuszszimbólum és identitásképző: megjelenni egy szép és fiatal nővel, azt üzeni a társadalomnak, hogy neked sikerült egy nőt megszerezned, te egy vonzó (fizikailag és/vagy anyagilag, vagy személyiségi jegyeidet tekintve) pasi vagy, mert téged választott, hovatovább ez a maszkulinitás apoteózisa.


a korszellem, a beauty és forever young fetisizmus is ennek kedvez: a szép és fiatal barátnőknek.


de tudd, hogy ez rendkívül taszító, hogy csak ez a 2 tulajdonság vonz egy nőben.


mert ezzel azt mondod, aki nem fiatal és nem nagyon szép, az kevésbé értékes, egyfajta diszkrimináció.


plusz egy párkapcsolat sikeréhez marha kevés, ha csak szép és fiatal.


végül pedig: a fiatalság elillan, a szépség megkopik, és akkor mit csinálsz?


örök promiszkuitásra vagy ítélve, ha eszerint válogatsz, mert mindig le kell majd idővel cserélned a párod.


sajnállak!

2017. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dehogy! Csak naīv. :-)
2017. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Legfeljebb felszínes. De miért érdekel?

A nők egyébként nem maradnak sem fiatalok, sem gyönyörűek...

2017. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

# 6 megírta a tutit.

Én amúgy kimondottan örülök annak, hogy se fiatal nem vagyok, se gyönyörű, legalább nem fenyeget az a veszély, hogy a férfiak tárgyként/státusszimbólumként tekintetének rám. Így szerencsére más értékeim is felszínre bukkanhatnak. :)

2017. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MolotovPunk ***** válasza:

Magánügy.Viszont az a kérdés,te érdekled e azokat a nőket?

Ha igen,akkor no problem.

2017. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!