Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy csúnya nők jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy csúnya nők jól néznek ki képen?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csajt, olyan nagy darab mint egy ház, és a képein meg jól néz ki, mert arcra amúgy nem csúnya, de tuti megszerkeszti a képeit... most ez azért gáz mert fordítva is volt olyan, hogy írtam egy csajnak, haver látta élőben és mondta, hogy milyen ronda és dagadt. Meg volt olyan, hogy full ismeretlen nő és élőben nagyon gáz volt, az mégha dagadt lett volna, de púpos volt...


Aztán ez mennyire unfair azokkal szemben akik például csak csinálnak egy spontán képet és nem kapnak annyi írást, élőben meg full jól néznek ki.



2017. ápr. 21. 16:55
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
a photoshop csodákra képes
2017. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A smink csodákra képes

[link]

Van valahol a neten egy olyan diavetítés (ppt), ami azt mutatja be, hogy sminkkel-fodrásszal mit lehet kihozni egy ronda nőből. Azt hiszem az a címe, hogy "nincs ronda nő, csak kevés pénz".

2017. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Még szerencse, hogy megkíméled őket magadtól.
2017. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
"optikai tuning" = szándékos átverés :)
2017. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ezek is magvas gondolatok voltak itt a felnőtt kategóriában. Ja, nem.
2017. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

megkímélem magamtól?

fejts ki te nagyokos, még mielőtt sz*rral dobálóznál :)

2017. ápr. 21. 17:09
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Akkor én írok egy másik végletet... nem vagyok túl fotogén, társkeresőn átlagos képekkel egyáltalán nem volt sikerem, pedig utcán is le szoktak szólítani, bulikban is odajönnek hozzám ismerkedni, szóval élőben sikerem volt a férfiaknál, csak valahogy a képek nem adták vissza azt a bizonyos kisugárzást, ami miatt általában vonzónak szoktak tartani. Csináltattam pár profi képet, és amikor azokkal ismerkedtem, akkor sokkal többen akartak megismerni, plusz minden személyes találkozó után azt kaptam, hogy PONT OLYAN VAGYOK, mint a képeken. Pedig ezek tényleg profi képek voltak (minimális retussal).
2017. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

miért érkeznek rossz válaszok?

mindig az kapja meg a rosszat aki kimondja az igazságot...

2017. ápr. 21. 17:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki igyekszik előnyös képet csinálni magáról, ahogy te is.
2017. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki igyekszik előnyös képet csinálni magáról, ahogy te is."


Kérdés, hogy a képek szándékos manipulálása belefér-e még ebbe a kategóriába... mert ugye aki feljavítja a képet arról, amit el akar adni neked, az is a saját előnyét keresi :)

2017. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!