Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjen interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjen interneten egy nagyon csúnya férfi?

Figyelt kérdés

Élőben kizárva mert nagyon félénk vagyok nem mernék megszólítani egy nőt, de nem is szeretnék ugyanis internet az én világom.

Mint mindenkinek van elvárásom, nem vagyok macis így duci nő kizárva. Igényes intelligens kedves odaadó lányt keresek aki szereti a félénk pasikat. Hogyan célszerű ismerkedni neten?


2017. ápr. 15. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezért a kérdésért kapni fogod az ívet... Te is leírtad, hogy semmit nem tudsz nyújtani elvárásaidon kívül. Valamiből valószínűleg engedni kell.
2017. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

#1:

Ááá, dehogy is fogja kapni az ívet, sok igényes, intelligens, kedves lány fog ráírni! 😂😂😂

2017. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De tudok..tisztességes állásom van 150 ezer nettós jövedelemmel, nem vagyok kövér, szintén kedves odaadó figyelmes vagyok, nem szokott eljárni a kezem, nem iszok. Ezek manapság már előnyök mikor minden statisztika arról szól mennyire növekedik az alkoholizmus és a családon belüli erőszak
2017. ápr. 15. 15:04
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Az interneten még jobban hangsúlyos a kinézet, mivel az alapján ítélnek meg.

Ha nem vagy szimpatikus kép alapján, el sem olvassák hogy mit írsz nekik.

2017. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
igényes, intelligens nő nem fog leállni veled, vissza kell venni az igényekből. Neked a kövér, senkinek nem kellő csajok valók. Sorry, de ez van. Esetleg, ha kb 800-at keresnél, izmos lennél, Mercedes, nyaralások stb.
2017. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Magasak az elvárásaid. :(

Persze próbálkozni lehet.

2017. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sehogy. Még jóképűnek sem egyszerű...
2017. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Neked nem bnő kell, hanem egy pszichológus ki segít rendet rakni a fejedben.


" nagyon félénk vagyok nem mernék megszólítani egy nőt, de nem is szeretnék ugyanis internet az én világom. "


interneten is meg kell szólítani a nőket... ja és elárulom, hogy neten keresztül nem lesz belőle párkapcsolat.. max netbarátság.

2017. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Áruljátok már el mi az amiben többet várok el mint amir nyújtani tudok?
2017. ápr. 15. 15:32
 10/17 A kérdező kommentje:

Az interneten még jobban hangsúlyos a kinézet, mivel az alapján ítélnek meg.


És ha kép nélkül próbálkoznék?

2017. ápr. 15. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!