Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú, akivel átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel átlagon felüli a viszonyom, viszont, hogyha szerelmes lenne, akkor böngészné az adatlapomat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség ez a facebookolás, lehetne bármilyen más közösségi portál, nem ez most a lényeg, most csak az az érdeklődésre helyezem a hangsúlyt. Hogyha szerettek valakit, akkor bármennyire el vagytok havazva, követitek az eseményeit? Mert én ilyen vagytok, nem érdekel semmi más, de napi 5 percben legalább "ránézek". Nos, ő vagy 3 napja nincs bejelentkezve, ez azt jelenti, hogy nincs esélyem nála?
2017. ápr. 23. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jól mondtad, hülyeség. Ismerek olyan embert, akinek nincs is Facebookja, azt mégis szerelmes. Az, hogy három napja be se lépett, annyit jelent, hogy épp sokminden van az életében, és nem ér rá. Attól még akármi is lehet, ezt inkább tőle kérdezd.
2017. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbben megfogalmazva az a következtetésed, hogy ha valaki három napja nincs fent a fészbukon, az azt jelenti, hogy nem tetszel neki és egyáltalán nem érdekled őt.

Ezt gondold át még egyszer, légyszi.

2017. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, most határidős munkája van, és erre a legnagyobb jóindulattal sem tudnak haladékot adni. Éjt nappallá tesz, hogy befejezze. (Tudom, én is voltam abban a szituációban.) De akkor is egy kicsit felléptem :) Tényleg értelmetlen.
2017. ápr. 23. 08:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint, neked életed szerves része, már függő vagy.

Nem minden ember lesz beteg, ha naponta nem követheti a másikat neten.

Ettől, még lehet fülig szerelmes:)

2017. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok függő, csak 1 ember 👨 érdekel. ☺
2017. ápr. 23. 08:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is olyan vagyok (pedig nő vagyok) hogy ha határidős melóm van, akkor abszolút napokig fel se nézek Facebookra, sőt van hogy még az sms-ekre is elfelejtek válaszolni (vagy csak órákkal később amikor éppen eszembe jut hogy ránézzek a telefonomra). Szóval ebben szerintem nincs semmi. Mindenki másképp dolgozik, én például tudom, hogy ha benne vagyok egy gondolatmenetben, akkor baromira utálom ha azt abba kell hagyni, mert utána rohadt nehéz visszarázódni...
2017. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút igazad van. Logikád kikezdhetetlen. Miden emberrel így van, ha szerelmes, akkor bizony néznie kell 5 percenként az adott adatlapot. Akinek nincs facebook, hát ő még nem ember..de tudjuk, lassan az lesz, mert regisztrálni fog előbb utóbb. Addig is ők a kis szürke egerek. Sok sikert.
2017. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, én sem lennék fenn, ha nem lenne sulis zárt csoport, meg gyakorlatilag (majdnem) ingyen sms-re használom. 2-3 emberrel tartom a kapcsolatot, célirányosan csak Őt keresem. Tehát nem érdekelnek a hírfolyamos megosztások. Magyarán, csak napi 2-3 percre gondoltam.
2017. ápr. 23. 09:25
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen átérzem a gondodat, mégis azt mondom, hogy légy egy kicsit türelmes. Vibered nincs? Az még a FB csetnél is kevesebb forgalmat okoz, és a telefonján villog, vagy más mődon jelez. Neki is egyszerűbb válaszolnia, különösen, ha megegyeztek abban, hogy nem kellenek hosszú válaszok, ha tényleg csak azt szeretnéd tudni, hogy gondolt rád.

Pl. lehet ilyet csinálni: te küldesz egy ?-et, ő pedig válaszol egy mosolygós emoticonnal. Ez épp elég a kapcsolattartásra, amikor valamelyikőtök elfoglalt.

2017. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂

olyan ember már nem létezhet, aki nem a fácsén éli az életét? EZMIEZ??

😂😂😂

2017. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!