Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vidéki lányok miért fogadják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vidéki lányok miért fogadják el inkább az elhízott férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy vidéki lagziba véletlenül lekeveredtem.

Csomó csinos igazi jó nőknek kövér elhízott pasija volt. Egy nagy városban pláne Pesten ilyet el nem tudnék képzelni


2017. ápr. 23. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudják, hogy jobb is létezik.
2017. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, nagyobb eséllel számít ez normálisnak a családjukban/környezetükben?
2017. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Mert férfi és disznó 100 kg alatt nem ér semmit! Vidéken a jólét szimbóluma a "tekintély" a nagy pocak,és ott nem norbi update az ebéd hanem jóféle házi ételek. Úgy tartják hogy a vézna avagy kondis gyúrástól izmos pasi nem bírja a kitartó munkát ami tapasztalat szerint tényleg így is van.
2017. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem annyira felszínesek, mint a pesti népek. A belső értékek fontosabbak...
2017. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

Pesten túl nagy a választék férfiakból, és hát kinek kellene ott egy dagadt pasi, amikor ott van +200 000 gazdag külföldi, ott van a sok afrikai/ázsiai/arab egzotikus férfi, nap mint nap minden nőt leszólítanak a jóképű pasik is és stb.

Faluban meg sokszor az a helyzet, hogy nincs más választás férfiakból, ezért még egy kövér és csóró pasinak is lehet szép barátnője.

2017. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Ah, nem annyira felszínesek... mint mondjuk a kérdező, aki csak a "csinos igazi jó nők"-et lesi.


Mikor ilyen ellentmondásba keverednek a drága válaszolók, mindig az jut eszembe, mikor a Tom és Jerry-ben a macska rálép a gereblyére, és saját magát bssza pofán vele.

2017. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Én is azt veszem észre, hogy vidéken több a nagyobb darab férfi, vagy inkább úgy mondom, hogy kevesebb a szolis selyemfiú. Meg a lányok is mások ám. Nem azt mondom, hogy annyival jobbak, de valahogy a vidéki leányzóknak a gondolkodásmódja jobban passzol az enyémhez. Nekik meg lehet nem csak a kinézet számít, vagy az is lehet, hogy apu is pocakos, és úgy gondolja, hogy a férfi az pocakos, ki tudja.


Meg azért közrejátszik, az, ahogy a traktoros haverom is mondja : (6kor indulok, 10 jövök haza, akkor meg megeszek egy töltött lovat, meg egy kád rizst :DDDD)

2017. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Utálom ezeket vidéki kérdéseket.....

Én vidéki vagyok, itt nőttem fel, pár éve költöztem el mégsem akartam SOHA elhízott pasit. Én is odafigyelek arra, hogy egészséges legyek, sokat mozogjak, naná, hogy nem jönnék össze valakivel, akinek a zabálás-tv előtt ülés a fő program.

Ettől függetlenül mindenkinek más jön be, de nehogy már azért mert valaki vidéki még ne lehessen igényes.....

2017. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Pesten sokan alkatilag sem képesek a hízásra. Ennek tudományos magyarázatát nehéz lenne megtalálni amíg az eugenika tiltott, de mókás a tüntetéseken (mindegy melyik párt) a sok 40-50 kg-os férfit látni. Terészetesen a csöves-hippi szakáll kötelező elem.
2017. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

#9


Persze ez nem jeleni azt, hogy a 170 kg-os vidékiek jobbak lennének.


Habár az egész kérdés egy általánosító szar, ezért nem is érdemes időt szakítani rá.


Kérdező: Mindenhol van vékony és kövér ember, és minden nőnek más teszik. Szép is lenne, ha csak kövérek vagy csak a 45kg-os páwák lennének a nyerők.

2017. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!