Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a lányoknál sikertelen férfiakat, fiúkat?

Figyelt kérdés

Itt most nem a picsogó, vinnyogó "férfiakra" gondolok, hanem azokra is, akiket már nem izgat az egész. Én már rég beletörődtem, le álltam a témával, viszont még manapság is megkapom ezen jelzőket: "nyomorék, csöves, titkon meleg".


Lehet, hogy marha nagy hibát követtem el azzal, hogy ki írtam ezt a kérdést, biztos kapom majd itt is az áldást.



2017. márc. 27. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nem bírnak rájuk felnézni.
2017. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
evolúciós dolog lehet. amelyik hím nem tud utódokat nemzeni és családot alapítani az valamiben selejtesnek tűnik.
2017. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
0%

Mert ez szánalmas, de legalábbis semmiképp sem pozitívum.


Én azt az embert tudnám tisztelni, aki nem azért nem keres párt, mert eleve nem talált és beletörődött, hanem azért, mert olyan szinten békében van magával és eljutott egy szellemi szintre, hogy már megszabadult az evolúciós bilincseitől, így nem érzi szükségét a dolognak. Ellenben az olyanokat nem, mint a fent leírt férfi típus, mert csak megfutamodnak a vágyaik elől, el tompítják, ahelyett, hogy kielégítenék. Nem túl férfias ez szerintem egy nő szemébe se. Nem szerzi meg amit akar, hanem inkább vergődik. Nem túl életképes viselkedés.

2017. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én karrierista kurv vagyok, mert 2 éve házasként nincs még gyerekem. Mindenkire tesznek jelzőket és mindig lesz, aki "meg akar fejteni". Tojj a fejükre.
2017. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Levente, az imént olvashattuk az egyik kérdésben, hogy zaklatásnak számit már egy nő megdicsérése is... Szerinted ennek tudatában egy kevésbé vonzó férfi hogy ismerkedjen?... Rendőrségi ügyet is vállaljon be a nők miatt? Érnek ennyit a nők?...
2017. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nálunk van az összes pi__na xD
2017. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
#5 A nők nem egyformák. Az emberek se. Azért, mert néhányuk zaklatásnak veszi ne vonjuk le azt a konzekvenciát, hogy akkor mind annak veszi.
2017. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3-as, ez miért szánalmas? Szerintem az lenne baromi szánalmas, ha 0-24-ben a csajok után szaladgálnék. Köszi, de engem nem kell megszánnod. A kérdést sem azért tettem fel, bár helyenként adtál rá választ. Ezt utálom amúgy. Ha valaki sikertelen, egyből pocskondiázzák...
2017. márc. 27. 22:07
 9/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
Ha jobban tetszik használhatjuk a szomorú szót vagy a sajnálatra méltót. A szánalmast már túl sokan használják sértésnek, nem annak akartam. De érted a lényeget mit üzen ez a "már nem izgat ez az egész" dolog a legtöbb embernek: nem kellettél senkinek és/vagy nincs benned kitartás.
2017. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak szimplán kiégtem, beleuntam az állandó pofára esésre. Olyan, mintha egy háborút jártam volna meg, ahol kiégtem, lelkem megkeseredett a sok szörnyűséggel. Sok sikertelen próbálkozásnál úgy éreztem, mintha meghalt volna egy részem. Elegem volt ebből.
2017. márc. 27. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!