Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen közegben, társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közegben, társaságban érdemes kalandvágyó, élettel teli nőkkel ismerkedni 30 alatt?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy tapasztaltam, hogy ha olyan programokra megyek el, ami nem piaközpontú, gyakorlatilag nem találok 30 évesnél fiatalabb nőket. Nem vetem meg a partyzást, de az számomra nem túl élvezetes, hogy olyan helyeken próbáljak meg ismerkedni csajokkal, ahol brutális mennyiségű pasi próbálkozik be egy akár teljesen átlagos külsejű nőnél is, katasztrofálisan szar a zene (kifejezetten rombolja a hangulatom) és ha tényleg nagyon jól csinálsz mindent és iszonyat magabiztos a fellépésed, akkor TALÁN összehozol egy egyéjszakás kalandot. Vagy csak én vagyok olyan, hogy szeretnék tényleges kapcsolatot, kötődést kialakítani a másikkal? Ha üres szex kell, inkább elmegyek prostihoz, az legalább garantáltan összejön és annyi időt sem pazarlok el vele :D.

2017. ápr. 23. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most akkor "kalandvágyó" nőt akarsz, vagy normális kapcsolatot ?

30/f

2017. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindkettőt. Hiányzik a francnak egy unalmas párkapcsolat :)
2017. ápr. 23. 16:21
 3/16 anonim ***** válasza:

"kalandvágyó" ... "nem piaközpontú"

???


Ez kb 0,5%-a a korban megfelelő nőszemélyeknek.

2017. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy nem sokan vannak, a kérdés inkább az, hogy hol csoportosulnak.
2017. ápr. 23. 16:34
 5/16 anonim ***** válasza:
En kozel 30 ev alatt 1 ilyen lannyal talalkoztam. Inkabb add lejjebb az elvarasaid es a erd be a 1 iq-s ribikkel.
2017. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ezaz, hogy nincs ilyen csoportosulás :D
2017. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor marad az, hogy random csajokat szólítasz le az utcán és reménykedsz benne, hogy nem teljesen gyökér? :D
2017. ápr. 23. 19:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha már van valamibközös pont (hobbi, ismerős, suli stb), de ha neked a random leszólogatás is bejön, akkor tulajdonképpen igen 😃
2017. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ismerkedj az egyetemen. A párkapcsolat meg olyan lesz, amilyenné alakítod...Ha unalmas, az a te hibád.

Üdv, egy harminc alatti, élettel teli nő

2017. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Látod Tomi...Hátat fordítottál mindennek és beteg önigazolásba kezdtél. Az a baj, hogy nem önmagad akarsz lenni. A tanácsom ugyanaz, mint eddig. Önvizsgálat, valódi szemléletváltás. Ha rossz elveket követsz és makacsul ragaszkodsz a "hülyeségedhez", akkor az olyan, mintha tiszta erőből szorítanád össze az öklöd és meglepődnél, hogy az ujjaid között kifolyik minden.
2017. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!