Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 164 cm magasság kevés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

164 cm magasság kevés egy férfinak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 16:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem pont az a magasság(165 cm körül), ami a legtöbb férfinak ideális. Egy nő akkor érezheti magát igazán szerencsésnek, ha itt megáll a növésben.
2017. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Háááát, öööö, sanjos igen :(
2017. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1

Én vagyok a férfi!

2017. ápr. 23. 16:57
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Alacsony, de egyaltalan nem veszes. A parom 162 en meg 170 es en vagyok a lany. Szerelemben ugysem szamit. Ha latszik, hogy jol erzed magad es van onbizalmad, akkor senkit nem fog zavarni.
2017. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Alacsonynak számítasz, de szerelemben valóban nem mérvadó, csak muszáj elfogadnod, úgyis lehetetlen hogy ezen változtass.

Kompenzáld humorral, figyelmességgel, és sosem fog problémát jelenti ez! :)

2017. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

164 centi az pont az átlagmagassága a magyarországi nőknek.

Tehát a nők fele még akkor is számításba jöhet, ha azt gondolnád, hogy nálad magasabb csaj visszautasítana. Pedig ez nincs így feltétlenül :)

2017. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De lehetek így is férfi?Vagy csak a domináknak fogok kelleni,akik uralkodni akarnak rajtam?
2017. ápr. 23. 17:08
 8/24 anonim ***** válasza:
48%

5-ös vagyok!

Hogy ne lehetnél már férfi!

Senki nem akar majd ezért dominálni rajtad.

Maximum azért mert ennyire kicsi az önbizalmat! :D

Felejtsd el ezt a hülyeséget, ne foglalkozz többet ezzel!

2017. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

A magasság egy dolog.


Jóképűség?

Izmosság, testalkat?

Elegánsság, külsődre adás?

Tökösség?

Magabiztosság?

Jó duma?

Kezdeményezőkészség?

Egzisztencia?

Ambíciózusság?


Egy középiskolai évtizedes jó barátom csak 167 cm magas. Viszont amiket fentebb leírtam, azokkal bőven kompenzálja az alacsony (és nőknek nem vonzó) testmagasságát.

Igen, a magasság is számít az ellenkező nem szemében. Viszont ha ebben negatív külső tulajdonságod van, akkor ezt sok mással tudod kompenzálni, hogy ne a magasságod legyen az első amit észrevesznek rajtad, hanem másfajta pozitív, AZ ELLENKEZŐ NEM SZÁMÁRA VONZÓ tulajdonságaid.

2017. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk ki az igazat: nem vagy túl magas, a magyar átlagnál jöval, alacsonyabb vagy.

Mondjunk még egy igazat: nem ez fog számítani párkeresésnél.

2017. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!