Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/nyikhaj/alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/nyikhaj/alacsony és sovány pasik! Ti sem tudtok magatokra teljes értékű felnőtt férfiként tekinteni, akihez egy nő tudna vonzódni?

Figyelt kérdés
Amikor bárhol járok és látom azt a sok 180 körüli magas 75-80 kilós pasit, ahogy a barátnőikkel kézen fogva örömittasan sétálnak - akik sokszor nagyobb darabok, mint én - akkor belegondolok, hogyan lett így elszúrva a genetikám, serdülőkori fejlődésem vagy tudom is én mi, hogy testalkat tekintetében ennyire KO-ra kerüljek a húszas éveimre. Amikor meglátom ezeket a párocskákat, akkor a szívem is elszorul, mert tudom, hogy bennem 0 férfiasság és vonzó attitűd van és emiatt szűzként fogom leélni a hátralévő (remélhetőleg nem sok) éveimet. Ti szoktatok azon gondolkodni, hogy mennyire igazságtalan is tud lenni az élet? Úgy járok-kelek a többi férfi között, mintha nem is ugyanabból a fajból származnánk. Mint amikor a palotapincsi próbálna a rottweilerek között érvényesülni és párzásra invitálni az egyik nőstényt. Nagyon rossz érzés. Ma is láttam egy 173-175 körüli atombombázó szőke csajt, aki "velem egy idős!!" lehetett és akkora formás feneke volt, hogy én két kézzel tudtam volna csak a felét megtapizni. És objektívan nézve teljesen normális női méretei voltak, nem egy debella brünhilda. A szexuális paramétereink egyeztethetőségébe inkább bele sem merek gondolni. És akkor eszembe jut, hogy rám a 30/32-es farmernadrágok sem jók és sok ruhaboltban a gyerekosztályon a 13-15 éves korosztály méretei sem passzolnak rám. Szörnyű érzés! Van ilyen hozzám hasonló sorstárs köztetek? Szívesen meghallgatnálak benneteket. A csajok véleménye is érdekelne, de úgy is tudom, hogy ők csupán önbizalomépítő közhelyeket pufogtatnának (a való életben persze emberszámba sem vennének).

2017. ápr. 19. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Tűnés kondizni! :D
2017. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tapasztalom, mint te. Én ugyan nem vagyok már szűz, de ingyen még soha nem volt gusztusa velem szexelni senkinek. (Nem hivatásosokra gondolok, hanem olyan lányokra, akik kihasználtak anyagilag.) Sajnos a nők számára 175-180 centinél kezdődik a férfi. Valószínűleg a ruhaüzletek beszerzői is általában nők lehetnek, azért ilyen nehéz ruhát találnunk.
2017. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
47%

Én ugyanaz vagyok mint te de 190 cm-es kiadásban. Nő tőlem még annyit nem kérdezett soha hogy "- Hogy vagy?". Persze nem azt akarom mondani hogy alacsonyként nem rosszabb a helzyeted ilyen szempontból, mert de. Viszont ha magasként nekem ugyanúgy nem megy a csajozás mint neked alacsonyként akkor már szívesebben lennék alacsony: nem kellene állandóan hajlonganom mint egy inas, nem kínoznának gerincproblémák, nem törné szilánkosra a térdem a tömegközlekedés szűk ülésközei, stb.


Amúgy nézd a jó oldalát. A legválasztékosabban megfogalmazott, legösszeszedettebb kérdéseket mindig a hozzád/hozzám hasonló szűz nyikhaj nyomingerek írják ki. Sok éves meghitt párkapcsolattal büszkélkedők kérdéséből sosem éreztem azt hogy szellemi fölényben lennének velem szemben. Mert hát amíg mások dugnak, kefélnek, smárolnak és pettingelnek addig mi sem csak ülünk csorgó nyállal nézve a fűszálak növését hanem jut időnk arra hogy másban fejlődjünk. Én pl. még nem láttam lányt élőben meztelenül de garantálom hogy a 99%-uknál jobban ismerem a női test élettanát holott nem is ez a szakmám.

2017. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
Ez igen 3-as. Kérlek taníts bennünket. Szerintem a férfi társadalomnak tőled van tanulnivalója nem viszont.
2017. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#1: Gondoltam, hogy lesz, aki előjön ezzel a már-már közhelyszerű tuti tanáccsal. Szerinted mennyi értelme van kondiznia egy olyan embernek, aki már évek óta 52 kiló és több, mint fél év szakszerű személyi edző jelenlétében végzett edzésmaraton után is csak 56 kilót sikerült elérnie (a végén egy szép kis izom sérüléssel lezárva a történetet). Aki nem idióta az tisztában van azzal, hogy vannak olyan emberek, akik ha belepusztulnak sem fognak tudni erősödni, mert olyan az alkatuk. Olyan pici, vékony kézfejeim és végtagjaim vannak, hogy az egy 14 éves kislánynak is az előnyére válna. Arról nem is beszélve, hogy egy kigyúrt törpe (170 vagyok) pasinál nevetségesebb és szánalmasabb látvány talán nincs is a nők szemében. Szintén alacsony, de izmos haverom is hány tucat nőtől megkapta már, hogy egy komplexusos kisember...
2017. ápr. 19. 21:45
 6/27 Krukutyán Levente ***** válasza:
54%

170 cm nem törpe. Felszínes is vagy. Megbabonázott egy segg kvázi(?). Gondolom átlag csajok láthatatlanok nálad.

Az edzésnek is volt értelme. Még olyan 6 kiló és sovány se vagy. Biztos nehezebben szeded fel mint más, van ilyen, de nem lehetetlen. Persze mindig könnyebb siránkozni, nem tagadom.

2017. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

Szia!

Én kicsit máshogy látom a dolgokat. Valami megtört, elromlott a mai társadalomban. Én elég magas (185cm+) vagyok, a testemmel sincs gond(85kg izmos, szálkás) és még igényesen is nézek ki, figyelek az ápoltságra jó megjelenésre. Viszont még így is nehéz, pedig elméletileg ezek átlag feletti külső jegyek.(Mielőtt valaki ezzel jönne, hamarosan diplomázok, normális szakon, hülye sem vagyok.) Az utóbbi időben átlagos lányoknál próbálkoztam, elkeserítő, hogy mennyi férfi áll sorban előttük! Tudom, társadalmi szerepek blaba.. de amíg egy maximum átlagos nőnek simán van harmadik, negyedik stb. addig nekem (elméletileg) átlag feletti férfinek keményen kell gürcölni egy hozzám képest rosszabb nőnél is. Nem panaszkodni szeretnék, egyáltalán nem vagyok rossz helyzetben társkeresés terén, de visszásnak érzem kissé a helyzetet.

Persze lehet ezt fokozni, csokorra való teljesen normális, húszas évei elején járó ismerősöm van, aki csak képen látott meztelen nőt, életében egy randija nem volt, valószínűleg az előnytelen(ebb) külső jegyek miatt.

2017. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#7: Igen, manapság a társkeresés olyan kategóriába sorolható, mint a meggazdagodás, a komoly anyagi egzisztencia. Csak egy kis réteg élvezheti, de ők nagyon.
2017. ápr. 19. 23:09
 9/27 anonim válasza:

Lionel Messi 159 cm magas.

Elég sokan szimpatikusnak találják, mint a pályán a teljesítményt, és mint embert is.

(Habár az utóbbi néhány évben egyre jobban hasonlít tényleg egy törpéhez...).


Csak egy ellenpélda, hogy a sikeresség, akár a sportban nem alkat kérdése.

Természetesen nem kosarazni kell elmenni egy 1,70 magasaknak sem.



PS: nem vagyok Barca-Messi fan, sőt... távol áll tőlem

2017. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

Ez konkretan hiszti amit muvelsz, a parom 175 cm, kb 55 kilo es 39-es laba van, ha ez fontos info :D En meg szep no vagyok. Szoval ennyi. Egyszer nem hallottam meg bogni amiatt, hogy vekony lenne es ferfiatlan, elottem volt vagy 8 exe, 14 eves kora ota nem szuz es regebben se volt nagyobb darab, ellenben az arca joval kisfiusabb volt par eve :D

Csak nem egy HisztiKrisztike, aki azon depizett volna egesz eleteben, hogy jajjjjj miert bant el igy vele a csunya gonosz genetika :'(

2017. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!