Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak esetében mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak esetében mi az a magasság, ami fölött már abszolút nincs ok az aggodalomra/panaszkodásra a társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ugye az országos férfi átlagmagasság 176 körül van, rengeteg helyen olvastam már, hogy a nők csak a 180 fölötti pasikra tudnak férfiként tekinteni és szerintük is nehezebb dolga van az alacsony pasiknak, ugyanakkor több olyan álszentnek tűnő hitegetést is olvastam már itt a gyk-n a nőktől, hogy mindegy milyen magas vagy, csak viselkedj férfiként, légy magabiztos és legyenek céljaid blabla. Ugyanakkor mégis azt kell konstatálnom, hogy én egyetemistaként, normális értékrendű és jóképűnek mondott srácként még mindig szűz vagyok 170 centivel, míg több 175-180 körüli ismerősömnek már jópár kapcsolata volt, pedig ők arcra kevésbé jóképűek, mint én. Szóval biztos van egy olyan magasság, amely fölött egy pasinak felesleges a magasságára fogni a sikertelenségét, de az egészen biztos, hogy nem én vagyok. Hány centi ez a lélektani határ?

2017. ápr. 22. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Sokan 170 centi alatt is puncimágnesek, ne erre fogd a sikertelenségedet.
2017. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem olyan 185 centi. Ritkán hallani, hogy valakit azért utasítanának vissza mert nem 170 cm magas.

185 cm-nél egyik elvárás kipipálva, maradt 499, de már jobb esélyekkel indulsz.

2017. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem biztos hogy a magasságodban van a hiba. De engem 158 cm-es egyetemista lányként tényleg hidegen hagy a magasság.Ha 170 cm-es lennék nálam is kizáró ok lenne ez. Szerintem keresgélj a alacsony lányok között.
2017. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

185 vagyok, és nincs senkim 2 éve.



Szóval a 185 még biztos nem 100% siker (na nem mintha léteznek olyan magasság, ami tuti siker, csak a töpszlik hiszik ezt)

2017. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Felőlem akár 163 centi is lehet. Ennyi vagyok.
2017. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem írta, hogy 100% siker lenne.
2017. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

#4:senki se írta, hogy az 185 cm garanciát jelent, hanem csak azt, hogy azzal a magassággal már nem érdemes erre fogni a sikertelenséget.

BTW, adott nőtől függ, egy 155 centis alacsony lány pl. nem biztos, hogy annyira jó ötletnek tartja, hogya párja 190+ legyen, ahogy egy 175 magas lány sem valószínű hogy egy 160 centis sráccal jön össze.

2017. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
210 cm alatt én szóba se állok senkivel.
2017. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Nekem eddig négy párkapcsolatom volt, mindegyik barátom 175 körül volt. Eszembe sem jutott eddig, hogy ez akadály lehetne.


Ha neked nem sikerül párt találni, az nem a magasságodon múlik.

2017. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező a főkérdésben és a kifejtés végi kérdésben két különböző dolgot kérdez. A főkérdésben valóban arra utal, hogy szerinte van egy olyan magasság, ami már garanciát jelent. Sajnos ilyen magasság nincs.
2017. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!