Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most úgy meghalnék. (mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most úgy meghalnék. (mit tegyek? 21/F)

Figyelt kérdés

:(

Úgy érzem, hogy semmi értelme sincs az életemnek.

Csak úgy eltünnék legszívesebben.

Nem tudom mi van velem, egy vágytalan, érzelmetlen, zombi vagyok. Nem is értem minek élek még.

Az öngyilkossághoz nincs erőm... :'(


Kérlek titeket, minél többen válaszoljatok.

:((((



2017. ápr. 23. 23:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

mióta vagy ilyen zombi és mitől?


24F

2017. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, holnapra elmúlik.
2017. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Tudod mi a jo? Hogy az eletedet te magad toltheted meg azzal, amivel akarod. Ha meg nincs ertelme, akkor adhatsz neki barmikor. Es ha nem tetszik az az irany, amibe sodrodsz, barmikor megfordulhatsz. Az elet csodalatosan titokzatos dolog, amit barmeddig is elunk, sose ismerhetunk meg igazan. Olyan fiatal vagy meg, annyi felfedezni, atelnivalo var meg rad! :) Csak nyisd ki a szemed, mert csukott szemmel minden nehezebb. :)
2017. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem is tudom mióta van ez velem, de ez az állapot nagyon rég nem változik.

Csak úgy sodródok olykor, és csak azt csinálom amit mások kérnék/követelnek tőlem.


Holnapra elmúlik? Igen általában a rossz érzések el múlnak, de folyton újra és újra előjönnek

2017. ápr. 23. 23:56
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy unatkozol és nincsenek céljaid? Így elhiszem, hogy zombi vagy.
2017. ápr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

"Ha meg nincs ertelme, akkor adhatsz neki barmikor."


És miből is? Mert a legtöbb dolog pénzbe kerül. Áj mín SOK pénzbe. Még egy átlagfizetés is kevés rá. Ami meg annál jobban fizet az az ország talán 10%-t fedi le. (poitikusok, nagyon jó programozók, ügyvédek, főorvos, vezérigazgatók)

2017. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel őket, lelkisegély:

116-123

Éjjel-nappal, mobilról vagy vezetékesről hívható, mindkettőről ingyenes.

Sokkal többet tudnak tenni érted, mint itt bárki.

2017. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Eleg szomoru, ha azt hiszed, hogy a penz a minden. Nem tudom, en ugy latom, hogy nem a gazdag emberek a boldogabbak, hanem pont forditva. :) Ami igazan fontos az eletben, az mind ingyen van. :)
2017. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sorolj párat, kérlek. Remélem tudsz olyat mondani ami nem megcáfolható. Volt egy kép erről régen, de sajnos a fele cáfolható volt.
2017. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Szeretet, baratok, kozos kirandulas pl, egy labujjosszefuzos bujas a szerelmeddel, ejszakai furdes meztelenul, vagy csak segiteni egy idos neninek valamiben, es utana mosolyogva bujni az agyba este, mert ma is tettel valami jot.
2017. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!