Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez? Hogy neha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Hogy neha legszivesebben meghalnek?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, nagyon nem lehetne panaszom mert jo csaladom van es NAGYON sok baratom, nem egobol, de sok fiu van aki odavan ertem, igy akar valogathanek is (bar van egy akivel most komolyabb dolog alakul), tehat altalaban nagyon jol el vagyok, hulyeskedek vidam vagyok, de nem regota rendszeresen ramjon az erzes, hogy senkinek sem kellek. Foleg azert mert ilyenkor pl otthagynak a barataim ha beszelek veluk, nem keresnek, maganyos vagyok egesz nap, sokat sirok ilyenkor, es neha elgondolkodom hohy miert vagyok a vilagon, ha nem kellek senkinek...De ket nap mulva ujra minden jo es megint korul vagyok veve millio emberrel. Es ez kb hetente valtozik. Miert van ez, miert nem talalom a helyem?
2014. dec. 18. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem mindig a valóságban élsz, néha álomvilágban élsz és olyankor a rémálmok lepik el az elméd, ezért olykor öngyilkosság hajlamaid vannak, de mikor itt vagy e világon akkor ismét eltűnik a homály.
2014. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

16 éves vagyok és detto... csak nálam heti 3-4x is előjön egy órára.


úgy hívják, kamaszkor :) majd 3-4 év múlva elmúlik, de tudom milyen érzés, én ilyenkor a temetésemen gondolkodom, és olyankor jövök rá, hogy fontos vagyok sok embernek, sokan sírnának a temetésemen...

2014. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem irnio, hogy ilyenkor azokkal is ok nelkul bunko vagyok akik kedvesek hozzam, a fiu akivel alakul valami mindig mellettem van, de ha ebben a hangulatban vagyok, rosszul leszek tole is, mindekitol, nem ertem :(

Lassan mar utalok utcara menni mert csak azt latom hogx mindenki jobb nalam, es hogy nincs ertelme egy ilyennek mint nekem, kvazi elni sem...

2014. dec. 18. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!