Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha azt érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha azt érzem érzem hogy jobb lenne ha meghalnék?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én se érzek jobban...
2014. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi történt? Mesélj!
2014. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy kudarc az egész életem. Senki sem szeret. Nincsen párkapcsolatom, nincsenek barátaim sem.
2014. okt. 4. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát.
2014. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenki érez így, én is elég gyakran :)

Ha szeretnéd, beszélgethetünk, hátha jobban fogod érezni magad egy kicsikét :)

2014. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én három évig folyamatosan ezt éreztem, így a saját tapasztalataimat mondanám el - persze én kijöttem ebből az állapotból, ezért osztom ezt meg:


Fogtam egy füzetet és beleírtam, hogy mik a céljaim az életben, és mikor akarom elérni azokat: ilyesmik hogy jogsi és autó 1 éven belül, egy jobb pozíció elérése - és így jobb fizetés - a munkahelyemen, egy olyan pár megtalálása, aki mellett egy életet le lehetne élni, az angol és a német nyelvtudásom felsőfokúra való javítása és egyebek még.

Nos így egy év után: a jogsim nemrég lett meg, autóm még nincs mert gyűjtenem kell rá, de fél év és az is meglesz, mert csak egy kis Opel Corsa-ra vágyom - az is gurul, a jobb fizu és pozíció is megvan, a barátommal nemsokra a kritikus állapotra rá jöttem össze, igaz még egy éve sem vagyunk együtt, de esküszöm neked, soha nem volt még férfival ilyen édes az élet, mint vele. Az angolt és a németet folyamatosan tanulom, és rettentően élvezem, hogy amikor a cégünkhöz jönnek külföldről, vagy én megyek, már nem makogva beszélgetek velük, hanem mintha természetes lenne. Különben is, a nyelvtanulás nagyon élvezetes tud lenni, én a Youtube videóktól kezdve a mobilos nyelvtanító app-okig mindent használtam. Két cicát is örökbefogadtam. Bármilyen kis állatot fogadsz örökbe, és nevelgeted, nem mondhatod egyszerűen, hogy nincs értelme az életednek! Az én kis cirmosaim nem kellettek a kutyának se, és most rettentő boldogok és hálásak, és én is örülök nekik, hogy gondoskodhatom róluk, amit bolondozással és sok-sok dorombászással hálálnak meg. Nem mondom, hogy a szörnyű érzés már nem fordul elő, de sokkal hamarabb véget ér, meg úgy egyáltalán jóval kevesebbszer jön.


Vannak olyan zenék, amiket hallgatva kiráz a hideg, annyira jó? Tekerd fel a hangerőt, és énekelj - ugrálj - táncolj, ahogy jól esik, és kit érdekel a szomszéd?!


Fess! Mi van a lelkedben? Le tudnád festeni/rajzolni? Hát tedd meg, lehet hogy te is meg fogsz lepődni!


Miket szerettél gyerekként? Én pl. számítógépen játszani, és bár mióta munkahelyem lett nem csináltam ilyesmit, már egy ideje ez a szabadidős programom és baromira élvezem :)


Amit én még megtettem: abbahagytam a híradó nézést, a Facebook-ozást, szaunázni kezdtem el járni valamint jógázni, új zenéket kerestem mindenféle műfajban - relaxációsat is, animéket nézek, mert annyiszor katartikus érzés jön rám közben :) . Most több nem jut az eszembe, de remélem segített a hozzászólásom! :)

2014. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Előző vagyok, még annyit hozzátennék, hogy társkeresés előtt egy kicsit magadat tedd rendbe, úgy sokkal könnyebb lesz megfelelő párt találni! :)


24/L

2014. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (És milyen nemű esetleg?)
2014. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A jelenlévők többségének van ilyen érzése, üdv a klubban.


22 F

2014. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Calvin Broadus ***** válasza:
67%
Be kell fejezni! Méltósággal meghalni igenis többet ér!
2014. okt. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!