Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy kevésbé szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kevésbé szép nőnek csak igénytelen férfi juthat?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, akinek a külseje maximum az átlagos kategória alsó határát súrolja (ezt nem rinyálásból írom vagy szerénységből, elég időm volt kitapasztalni, hogy ez a helyzet :) pénzkérdés, hogy rendbe tegyem az arcom, amire most nincs lehetőségem, úgyhogy lapozzunk!)


Ennek ellenére igényesnek tartom magam, viszont a férfiak, akikkel összehoz a sors, egyáltalán nem azok. Átlagos kinézetűekkel randiztam mindig is, de totál igénytelenek voltak, amitől okádhatnékom volt néha (nem mosott fogat az egyik, a másik hajat nem, a harmadiknak testszaga volt folyamatosan stb.)


Van most barátom, akibe szerelmes vagyok, ettől eltekintve viszont nem vagyok vak: kikandikál az orrszőre, össze van nőve a szemöldöke, a pattanásos arcával semmit nem hajlandó kezdeni, gyakran jelenik meg kinyúlt, bolyhos,fakó ruhákban. Azt sem tudom, hogy szóljak neki, mert még az orrszőrét sem akarja kivágni a javaslatomra. Már az nagyon nagy szó, hogy elértem, hogy megcsináltassa a farkát, mert olyan durva fitymaszűkülettel élt eddig, hogy rendesen megmosni sem tudta soha magának.


Nem szeretnék általánosítani, de szerintetek lehet összefüggés a gyenge külső adottságaim és a között, hogy csak igénytelen pasik találnak meg? Ebbe bele kell nyugodnom? :/


2017. ápr. 25. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

"csak igénytelen pasik találnak meg"


Asszem ez a kulcsmondat. Azok között "válogatsz", akik "megtalálnak", nem pedig saját magad keresel és veszed a kezedbe a sorsodat. Akinek a párkeresés nem aktív, hanem passzív tevékenység, az szerintem ne panaszkodjon :)

2017. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor a további félreértések elkerülése miatt: én is szoktam választani, nem csak várom a sült galambot. :)
2017. ápr. 25. 13:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megérdemli, akinek igénye van az ápoltságra, tisztaságra, hogy ugyanolyan igényes legyen a párja.Ez nem függ a kinézettől.Sajnos magam is ezt tapasztaltam elég sok esetben, hogy árad a testszag, izzadságszag, szájszag a másik félből...Jó páran még annyival sem tisztelik meg az embert, hogy letusoljanak, fogat mossanak a randi előtt.Utána meg jön a sértettség, hogy miért is nem lesz következő randi...
2017. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak neten nem feltétlenül derül ki kép alapján, hogy igénytelen. Nekem pedig szinte csak itt van lehetőségem ismerkedni.
2017. ápr. 25. 13:26
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

Sportolj! Legyél szexi, nagy feszes seggű fitnesz csaj :D

Ennyi a megoldás. A kevésbé szép nő is lehet vonzó. Rajtad múlik mennyi energiát és időt vagy hajlandó testépítésre áldozni.

2017. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A két iskolám, a háztartás és munka fontosabb a fitnesznél. :D Meg még legyen időm az emberi kapcsolataimra is. Amúgy tornázom és futok, emiatt szép lapos hasam és feszes combjaim vannak, a fenekem is szokták szeretni. Tudom, hogy ha kövér lennék, sokat zuhannék a férfiak szemében.
2017. ápr. 25. 13:31
 7/19 anonim ***** válasza:

Na hát akkor már is jobb vagy testi adottságokban, mint az eddigi barátnőim voltak. Én pedig nem vagyok igénytelen.

Nem értem miért éred be ennyivel, ha nem erre vágysz. Durva lenne ha valaki igénytelenségre vágyna.

2017. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, és ne igénytelen pasikkal ismerkedj. Az egy dolog, hogy nem vagy egy kifejezett szépség, mint magad írtad, de rengeteg pasi van, akik szintén nem, de törődnek az alapvető higiéniával.
2017. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Csak neten nem feltétlenül derül ki kép alapján, hogy igénytelen. Nekem pedig szinte csak itt van lehetőségem ismerkedni."



A nethez türelem kell, kb. 20-30 pasiból lehet jelölt. Ne légy türelmetlen és ne alkudj meg alapvető tisztálkodási szokásokban. Inkább egyedül élnék, mint egy koszfészekkel.

2017. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én nagyon megszerettem a barátom, úgyhogy még nem adom fel. :) De nagyon bíztató dolgokat írtatok, jólesett olvasni.
2017. ápr. 25. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!