Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az itteni hozzászólóknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az itteni hozzászólóknak igazuk lehet hogy mindenkinek más a szép akkor bármilyen külsejű férfi meg fogja találni a neki tetsző társat?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nincs igazuk, mert minden nőnek szinte teljesen ugyanazok a férfiak tetszenek. Magas, izmos, férfias arcú, sötét hajú, kék szemű, szakállas, szőrtelen felsőtestű legyél, csak akkor vonzódnak hozzád a nők.
2017. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

igen, mivel a szépség relatív.


Ne hallgass az ilyen #1es féle nőgyűlölő, pesszimista, kisebbségi komplexusban szenvedő barmokra!

2017. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Az #1es féle nőgyűlölő, pesszimista, kisebbségi komplexusban szenvedő baromnak teljesen igazán van abban, hogy nagyon kevés az a nő, akinek a klasszikus férfi-szépségideálttól eltérő izlése lenne, szinte minden nő ugyanarra gerjed: magas, izmos/sportos, jóképű. Ezen belül van, aki mondjuk szökéket keresi, vagy szakálasat, de az alap mindig ugyanaz.


A férfiak izlése ezzel szemben sokkal szerteágazóbb, gyakorlatilag mindenféle nőtípusra van férfi, aki szexuálisan vonzónak tart.

2017. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

LOL, első :')


Nekem se kék szemem nincs, se szőrtelen felsőtestem, se sötét hajam, mégis bejövök a nőknek :D


Sőt, több nőnek jön be a férfias kicsit szőrös felsőtest, mint a meztelencsiga :D

2017. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mindenki megtalálhatja. Ha nem is csak a gyk-s gyökerekre figyelünk, én az ismeretségi körömben nagyon sok olyan példát tudnék mondani, hogy baromira ronda pasiknak vannak párjaik, nem mindenki a modell arcú kockás hasú majmokra bukik.
2017. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, te melyik bolygón élsz? Itt a Földön én még soha nem láttam ronda (és nem kőgazdag) férfit nővel.
2017. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Elméletileg igen, gyakorlatilag biztosan van olyan extrém módon hátrányos külső, amivel nem lesz társa a delikvensnek, de ez tényleg 1% lehet. A nagyobb problémák nyaktól felfelé keresendők azoknál, akik nem találnak senkit maguknak.
2017. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen mert nem csak a szépség számít. Sőt lehet hogy egy nő nem jönne veled össze most, de 2 év múlva te leszel neki az álompasi.

Pl párom nem szereti a világos hajú kék szemű férfiakat. En Meg pont ilyen vagyok, és még se kellett dolgoznom a meghoditasaert csak elmentünk kajálni, strandoltunk egyet, ettünk egy hekket, sétálni is mentünk, azt hopp ugy öltözött hogy kinn volt a fel melle hogz csokoljam már meg. :)

Még jó hogy nagyon nem voltam az esete. :)

2017. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!