Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg az emberek, hogy a külső tulajdonságok nem függnek össze a belsővel?

Figyelt kérdés

Állandóan azt olvasom itt férfiaktól elsősorban, hogy ők makulátlan belsővel rendelkeznek, azonban a külsejük miatt nincs sikerük a nőknél.


A személyiség fejlődés azért egy sokkal összetettebb dolog annál, mint az, hogy a valaki hogy néz ki. Arról már nem is beszélve, hogy ismerek nagyon csúnya, nagyon gonosz embert, de ismerek nagyon kedveset is, aki nagyon szép. A kettő között pedig van minden.


Szerintem ezt a minden szép nő/férfi jellemtelen, értéktelen dolgot csak a csúnyák híresztelik és beszélik be maguknak, mert irigyek és nem tudnak mit kezdeni a problémáikkal. Egy szép embernek ugyan úgy vannak céljai, álmai, bánatai, vagy egyéb nehézségei az életben mint egy olyannak aki csúnyább.


Mit gondoltok erről ?



2017. márc. 15. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Azért a szép embereknek sokkal könnyebb az életük. A nőknél is sokkal több eséllyel indulnak. A rondaság hátrány, mindegy milyen belső értékekről beszélünk. Ez hátrány és kész.
2017. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, kérdező. A kérdés nem arra vonatkozott, ki indul hátránnyal vagy előnnyel, nyilván a szép emberek, nemtől függetlenül. De azt kijelenteni, hogy "jóképű bunkók" vagy "csúnya, rendes srácok" és ezeket mint abszolút kategóriákat hirdetni, kimondottan gyikes hülyeség.
2017. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a külső tulajdonságok hatással vannak a belsőre, és fordítva, így a kérdésben lévő állítást tévesnek mondom. Azt meg sosem fogom megérteni, hogy egyesek minek akarják a véleményüket ilyen olcsó, demagóg módon másokra kényszeríteni, hogy egy kétes valóságtartalmú, soha nem bizonyított (ellenkező esetben persze oda kellett volna írni a forrást) feltételezést tényként adnak el.
2017. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mikor értik már meg az emberek, hogy a külső tulajdonságok nem függnek össze a belsővel?"


Aki hülye, az soha. Aki gondolkozik, annak meg nem kell magyarázni.

2017. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig bizonyos mértékben összefüggnek! Nyilván nem teljes mértékben, de vannak összefüggések. Pl a hízás vagy éppen az hogy nem tud lefogyni azért is lehet mert nem elég kitartó, céltudatos, nincs elég önbizalma és akaratereje. Ha mindezek meglennének benne akkor lefogyna (vagy meg se hízott volna) és máris másképp nézne ki. De ez vissza is hat, ha csúnya valaki akkor nehéz magabiztosnak lenni.

Az hogy a szépek kevésbé okosak stb egy általánosítás, az meg mint tudjuk abból jön mert tényleg a többségre igaz. (de nyilván vannak kivételek). És azért van benne igazság mert aki szépnek születik nagyon sok mindent alapból megkap, kevesebb dologért kell megküzdeni és pont ezért nincs szüksége arra hogy túl sok időt fordítson a belső fejlődésre. Pl több figyelmet kap embertársaitól amitől értékesnek érzi magát, egy szép lány modellkedhet amivel anélkül jut munkához és pénzhez hogy évekig tanulna rendesen egyetemen, és mondjuk egy jó pasi pedig válogathat a nők között, ami miatt csak dagad az öncsbecsülése. Sok észre és sok kedvességre sincs szükségük. És ha az ember nem érzi szükségét bizonyos képességeknek, akkor nem fog értük tenni semmit. Nincs mi motiválja rá. Most csak pár példát hoztam hogy lásd van összefüggés belső tulajdonságok és a külső között. De mindez nem kizárólagos csak általában így működik.

2017. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös nagyon jól rátapintott a finom árnyalatokra. Ez kicsit olyan mint a pénz. Ha nagyon gazdag valaki annál bizonyos tulajdonságaira kihathat ez. Pl nem lesz annyira együttérző, vagy felületesebb lesz. A szép embereknek összehasonlíthatatlanul több előnyük van az életben, sokkal könnyebben elérhetik amire vágynak, a lehetőségeik köre szélesebb. Ez kihathat a jellemükre is, kevésbé becsülhetnek meg olyan dolgokat amiket mások igen. Emiatt sokan gondolhatnak róluk negatívan. Kivételek persze mindig vannak.
2017. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért ami a hízást illeti én ismerek pár olyan nyurga embert aki akármennyit zabál nem képes hízni és egy kis stressztől már rögtön fogy. Ettől függetlenül nem jár edzeni és nem étkezik egészségesen, tehát semmit nem esz az alakjáért. Én egész életemben csak akkor voltam csinos ha konkrétan fogyókúráztam, és ezt sosem tudtam rendesen megtartani,pedig sosem zabáltam és a mozogás hozzá tartozik a hétköznapjaimhoz.
2017. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!