Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik nem akarnak kapcsolatot, csak egy kalandot?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és én komoly kapcsolatot keresek egy két társkereső oldalon. Viszont a velem egy korú pasik csak szexet akarnak és más semmit...

Miért ilyen komolytalanok?

Ilyen korban már nem akarnak kapcsolatot, későbbiekben elkötelezettséget vagy micsoda?

Annyira rosszul esik, hogy egy két helyes pasi is csak 1 szexet akar, és más semmi...

Megértem ha pl 20 éves lenne, de hát nem...:/

Persze oké, megértem ha még élni akarnak, élvezni a szingli életet...de meddig? :D


Szerintettek miért van ez?

Pasik, miért gondolkoztok így?

24L



2017. ápr. 25. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én is 24 vagyok, úgy vagyok vele 2 csalódás után, hogy ha majd alakul, akkor összejövök olyannal aki tényleg megfelelő...mondjuk az előzőkről is ezt gondoltam :D


sokan am élvezik a szabadságot, én is próbálom magam nyugtatni azzal, hogy "élvezzem a szingli létet", de nem mindig olyan egyszerű :)


24F

2017. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok és már nagyon unom a kalandokat (amiknek a többsége nem miattam lett kaland).

Bár az is igaz, hogy én egy tízessel több vagyok.

2017. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Felmentél egy társkereső oldalra ahol van sok tízezer regisztrált férfi. Te ebből kiszúrtad az "egy-két helyes pasi"-t akikről egy kétéves is megmondja hogy csak szexet fognak akarni tőled. Megsúgom, ez a két modellfotós felhasználó is többnyire csak kamuprofil.

Tátott szájjal szaladsz a f4.szerdőbe és csodálkozol hogy miért ge.c1s az arcod.

2017. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Te neked nincs képzelőerőd? Nem tudod beleképzelni magad egy olyan személy életébe, aki több lánynak is bejön? Persze hogy sorra megy mindegyiken. Hisz minden egyes lány egy élmény. Nem is értem, hogy lehet így gondolkodni.
2017. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát nembtudom, én meg pont azt veszem észre, hogy ugyanebben a korosztályban nincs épkézláb egyedülálló nő, aki egy-két dugásnál többet akarna, esetleg állandó szexpartnernek tartani, hogy ha netán nem jönne össze valaki a hétvégén, akkor hívogathasson.


23/f

2017. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de vannak más férfiak is...arányt nem mernék írni..
2017. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos észre vettem hogy a nagyon jó pasik, túl jó pasik, azok nem akarnak kapcsolatot, csak egy egy alkalmat. Mert ők is tudják hogy jó pasik, és el vannak szállva maguktól, hogy minden nőt megkaphatnak, szerintem őket ez élteti.

De mégis, ezek sose akarnak megállapodni? Egyszer úgyis kiégnek, és rájönnek, hogy ezek az egy alkalmak nem hoznak boldogságot. :D

Vagy nekik ez a boldogság, hogy nekik mennyi nő volt meg, vagy micsoda ...:/

2017. ápr. 25. 16:50
 8/21 anonim ***** válasza:

-vagy elkönyveled szexet akaróknak őket valami marhaság miatt, alaptalanul

-vagy ahogy általában a nők szoktak, a macsó, nagymájer, alfahímnek látszó pasikra gerjedsz, és mivel rájuk általában gerjednek a nők, nem is akarnak velük hosszútávút, hanem minél többet megdugni. Ezek addig sorban dugják a csajokat, amíg tudják, akár 60 évesen is.


Nagyon sok férfi van aki nem csúnya, de mégsem tudja jól a szerepeket eljátszani, ők hosszú távú kapcsolatot szeretnének, de még rövidtávút se nagyon kaphatnak, vagy nagyon keservesen.

2017. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért, egy párkapcsolattól szerinted boldog leszel? Nézz körül kicsit a környezetedben. :D Bár az egyszeri kalandokat olyan szempontból nem szeretem, hogy ha valami jó, miért ne ismételhetnénk meg többször is, most nem akarnék monogám párkapcsolatot, inkább laza kapcsolatokat. Azok mindent megadnak, amit egy komoly kapcsolat, annak a hátrányai nélkül (féltékenykedés, rutinszerűvé válás, hiszti, rokonokkal jópofizás stb.)
2017. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

hálaistennek nem jönnek be macsó, nagymájer, alfahímek...pf


csak simán normális, okos, helyes pasit akarok, aki küzdene értem, udvarolna nekem...

de ugye miért is udvarolna nekem, ha 100 másik lányt egyből megkaphat pl :(

2017. ápr. 25. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!