Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyenek miért vannak fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyenek miért vannak fent egyáltalán társkeresőn?

Figyelt kérdés

Akik szinte mindig online vannak, az esetek 99%-ban azonnal válaszolnak, éjjel-nappal a társkereső előtt ülnek, de találkozni még 5 percre sincs soha idejük.

Pedig a kiírásban szerepel, hogy párt keresnek. És nem az, hogy nem jövök be nekik, de senkivel sem találkoznak sose, több társkeresőző ismerősömtől is hallottam már. Beszélgettem egy ilyennel, ő elmesélte, hogy társat keres, nem barátkozást, meg nem hosszú chat-et, én is bejövök neki. Ennek ellenére sosem volt 5-10 perce arra, hogy találkozzunk, pedig majdnem mindig online volt gépről.



2017. ápr. 26. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Nem veszik komolyan a társkeresést, megy a hiszti, hogy a palik többsége hülye, meg hogy húspiac, miközbe akivel ismerkedtem küldött képet 103 palival beszélgetett akik értelmesek voltak és 550 párja volt tinderen, de ő panaszkodik a tinderre mikor én örülök ha vki szóbaáll velem, mindegy mer már van barátnőm, de ha újra társkeresésre szorulnék, nagyon kigyúrom magam előtte, profi fotók, hogy egyáltalán szóbaálljanak velem.
2017. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egó tuningosok. Arra élveznek, hogy napi 1000 hívást kapnak, azt mondhatják maguknak, hogy "ha akarnék bármelyikkel elmehetnék", de a valóságban már

- vagy félnek találkozni, mert kiderülne, hogy 10 éves a fotó amit feltöltöttek

- van valakijük évek óta, csak unatkoznak

2017. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!