Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki a létező összes társkeresőn fent van?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a férfi/nő fent van a Randivonalon, a Badoo-n, a Párom.hu-n, a Love.hu-n, a Tinderen, a Csajok és Pasikon, stb...


Az ilyen ember nagyon elkeseredett lehet, és a sikerért már minden követ hajlandó megmozgatni, ezért regel mindenhova? Vagy csak feltűnési viszketegsége van?


Komoly szándékot sejtetek az ilyen mögött vagy szánalmasnak tartjátok?



2017. márc. 29. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Mi közöd neked máshoz? Mindenki azt csinál amit akar!
2017. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetőséget megragad, nincs ebben semmi kivetnivaló. Ez olyan mint ha valaki hirdetné az autóját és nem csak egy oldalra teszi fel. Teljesen logikus.
2017. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én anno 3 oldalra regeltem be, mind3 helyre fizettem is, néhány levelet küldtem is, nem jött be :D

szerintem aki ilyen helyekre beregel azért teszi, hogy összejöhessen, de sokan csak szexkapcsolatot keresnek..


egyik ismerősöm külföldről hazajött (hazaköltözött) elég gyorsan levarrt egy anyukát, meg később talált barátnőt is ha jól emlékszem badooról


szóval vannak lehetőségek, van akinek összejön :)


24F

2017. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Emberek ***** válasza:
53%
Mit gondolok róla? Hogy betegesen hajszolja a boldogságot.
2017. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de akkor ezek szerint te is ugyan úgy fent vagy mindegyiken..
2017. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki akarja választani a legjobbat. Maximalista.
2017. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És akkor?

Ha van ideje, energiája, legyen. Legyen az összesen...

és ha elkeseredett? vagy ha csak unatkozik? Vagy komoly szándéka van? mindenki maga felel a saját szabadidejéért. Én is fent voltam egyszerre kettőn, de azért, hogy keressek valakit. Nem érte meg az időt, így leszedtem magam, ennyi.

2017. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.kiprobalja az oldalt.

2.tobb oldalon tobb arcot lat,nagyobb a valasztasi lehetoseg.

ENis tobbon fent vagyok.van amelyik nem valt be,szar oldal de fent maradtam rajta nem tudom minek...nem latogatom.

2017. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Komoly szándékot sejtetek az ilyen mögött vagy szánalmasnak tartjátok?"


Nem látok bele más fejébe de ez ugyebár ( a regisztráció) nem tilos. Szerintem csak próbálkozik. Ennyi.

2017. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!