Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiégtem az ismerkedésben? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem az ismerkedésben? Ezt hívják annak? Erőltetem, de valahol semmi kedvem hozzá. Veled volt már ilyen?

Figyelt kérdés

20 évesen még szűz voltam, most 23 éves koromra viszont 19 nővel szexeltem szűk három év alatt. Csak 2016-ban tizeneggyel. Sosem a külsőmmel volt a nagy gond, ezerszer inkább az önbizalmammal, dumámmal, magabiztosságommal, de ezt segédanyagoknak, jó barátok tanácsainak hála kiküszöböltem azért. De persze legbelül megmaradt a szorongás sokszor.


Néhány hónapja pedig ugyanúgy csinálom, mint korábban, de már állandóan elveszítem az érdeklődést. Tinderen match, a valóságban megismert lány, stb. Úgy kezdem hogy na most legyen valami, aztán valahol félig szándékosan, félig nem szándékosan nem írok vissza neki két napig és ezzel kb annyi is az ismerkedésnek a nők részéről. Tavaly ősz óta egy lánnyal voltam, de ő is egy duci, átlagos arcú lány volt akivel négy randi kellett hogy lefeküdjünk. Közben korábban ilyen is volt, hogy negyvenes elvált anyukával voltam, vagy hogy négy napon belül három lánnyal szexeltem. És mondom, most úgy érzem valahol hogy akarnék még, de valahogy hogy mégsem. Nem érdekel és nem akarom az erőfeszítést megtenni azért, hogy még egy ilyen felszínes kapcsolatom legyen.


Tizenévesen jó néhányszor voltam évekig szerelmes lányokba, de mindig lekoptattak a fenébe. Aki (egy kézen bőven megszámolható) számú nőt igazán szerettem, azokkal sosem volt semmi. Nem volt még soha az életben viszonzott szerelmi kapcsolatom.

A véleménymegmondás mellett tanácsokat is kérek, mit gondolsz, hogyan tovább az életemmel ezután. A probléma felismerése és elfogadása megvan, csak nem tudom hogyan tovább


2017. ápr. 27. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz rá a dolgokra, ne erőltesd. Csak legyél türelmes.
2017. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy szöveg, kár hogy a fele kamu.
2017. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak unalmasak azok, akikkel találkozol.
2017. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válogass jobban, ne húzd az időd, energiád feleslegesen, csak azokkal kezdjél, akikkel tényleg el tudsz képzelni egy párkapcsolatot.
2017. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 év alatt 11 pasival való szexelés után én is kiégnék...
2017. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!