Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thule kérdése:

Miért van az, hogy mostanában orosz hölgyek keresnek magyar férfiakat?

Figyelt kérdés

Sok reklám is van erről a témáról.Sőt még itt is láttam.

Én egy ilyen lánnyal beszélgetek,de napi egy levél csak mert azt mondja,hogy nincsen net.Drága.

Szóval mi lehet ez?Mi a buktató benne?Na persze ha van buktató.


2017. ápr. 27. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben eladják a szerveidet:D De egyébként szerintem kérdezd meg őt inkább, hogy miért pont épp magyar sráct?:D
2017. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ott nagyon jó nők vannak állítólag. Az biztosan buktató, hogy valószínűleg nem engem akarnak:) Úgyhogy dászvidánnyá:)
2017. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ebben biztos Putyin keze van + Orbán. Feri talán ma ezt készül leleplezni.
2017. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
EU-s útlevél.
2017. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

EU-s útlevél, és totális kilátástalanság.


Oroszoknál milliók élnek papíron a létminimum alatt, a valóságban pedig mindenféle seftes, fusi, gagyi munkákból gyakorlatilag teljesen kiesve a társadalomból.


De nem csak az oroszok ilyenek, a volt SZU vagy DK Ázsia jó részén ugyanez megy.

2017. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak elhiszik amiket itt a GYK-n irnak, hogy a farokméret itt 20cm-nél kezdödik. De majd kiábrándulnak.
2017. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noémi Eleonóra ***** válasza:
62%

Ezek a nők általában férfiak. Tehát csak óvatosan. :D

Az ilyen reklámok az "Ön az ezredik látogató és nyert egy IPhone7-et" kategóriájába esnek.

2017. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom az orosz csajokat :) együtt még csak eggyel voltam, de az legalább emlékezetesre sikerült :)
2017. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valóban ezek nem nők, általában leszedett képeket küldözgetnek.

Amikor már odavagy érte, akkor majd jön, hogy jönne, de nincs pénze repjegyre meg vízumra, küldjél már...

Bele ne ugorjál.

Én egy ideig hülyítettem egy ilyet, kíváncsi voltam mikor kér pénzt, 2 hét után már szerelmes volt belém...:))

2017. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is ezekre a dolgokra gondoltam.És már belém is szerelmes.Pénzt meg egyáltalán nem küldök neki.Erre szokták mondani,hogy túl szép ahoz,hogy igaz legyen.Ez elejétől tudtam,hogy egyáltalán nem stimmel valami főleg a képek.Tisztán lehet látni,hogy retusálták.Csak azért válaszolok mert miért is ne.Az meg,hogy nincsen net?Miközben pedig jó a munkahelye.A Facebook meg szóba sem jön.
2017. ápr. 27. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!