Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban alaptulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban alaptulajdonságok lennének egy férfinél hogy kedves, őszinte, empatikus?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon kevés férfiben van ez meg, csak mondják, mert nyilván mindenki úgy gondolja ezek alap dolgok, minden férfiban benne van, pedig szerintem sajnos nagyon ritka.
2017. ápr. 27. 22:19
1 2 3
 11/22 Szergej55 ***** válasza:
25%
Nézz körül egy átlag csaj barátzónájában és láss csodát.
2017. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A legrosszabb ***** válasza:
35%
Nálam alap szűrő az őszinteség megléte. Szinte minden, nálam szóba kerülő nő már itt el szokott hasalni. Bezzeg én feleljek meg 800 tényezőnek, miközben a nők igen nagy része az általam támasztott egyetlenegynek sem képesek megfelelni.
2017. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%

Én is ritkának tartom, ha ezek megvannak egy férfiban. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hány olyan férfit ismerek, akik tényleg ilyenek. (persze sokkal több látja magát annak :D )

23/N

2017. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátzóna, a misztikus hely, ami tele van ocsmány, de aranyszívű egyénekkel.
2017. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem kérlek, nem alaptulajdonság.


Valójában számodra az összes férfi egyetlen alaptulajdonsága az, hogy NINCS.


Nna, innen tessék kiindulni, amikor valamelyikőnkkel találkozol.

2017. ápr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Amennyire a környezetemben élő férfiakat ismerem, náluk ezek tényleg olyan "extra kiegészítők", amikre képtelenek. Pedig sokáig hittem, hogy ezek alap dolgok minden érett, normális embernél, de tévedtem.
2017. ápr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%

Igazából rengeteg férfi képes kedvesnek és őszintének lenni, de miért lennének azok? Ha a környezetükben azt látják, hogy ezekkel a tulajdonságokkal nem érnek el semmit, akkor miért legyenek ilyenek?

A környezetem kedvesnek, őszintének és empatikusnak tart. Régen kifejezetten az voltam. És? Senkit sem érdekeltek ezek a dolgok az ismerkedési szakaszban. Ahogy idősödtem, egyre kevésbé. Általános iskolában, még volt, aki ezt szerette bennem, de a középiskolától kezdve, csak akkor lett fontos tényező, amikor már összejöttünk. És akkor sem lett elsődleges tényező. Bunkó viselkedéssel több csajt kaptam meg, mint őszinte érdeklődéssel és figyelmességgel. És nem csak particsajokról van szó, hanem visszahúzódó, visszafogott, értelmesnek tartott lányokról is.

Jelenleg egyetemen tanulok. És mit látok? Teljesen azt, amit tapasztaltam. Akik srácként domináns személyiségek, bunkók, jól néznek ki vagy bármi kiemelkedőt nyújtanak felszínes tulajdonságaik alapján, azokat szétszedik a csajok. Azok a csoporttársaim, akik kedvesen, őszinték és empatikusak... Mind szüzek. Akkor miről is beszélünk?

2017. ápr. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Alapnak kéne lennie. Aki férfi, annál igen. De nőnél is.
2017. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ezek kizáró okoknak számítanak.
2017. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Elő példa vagyok, hogy igen.

S hozzá még van több is... ;)

2017. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!