Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány?

Figyelt kérdés

Ha igen írjon.

Amit kérek tőle, ugyan ilyen vagyok én is!

Hűséges legyen, megbízható, tudjon szeretni, empatikus legyen, szelíd, visszafogott, ragaszkodó, segítőkész, kitartó, házias, átlagos testalkatú.

Ismétlem: ugyan ilyen vagyok férfiként!



2015. szept. 20. 03:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
és a külső tulajdonságaid szabad tudni ?
2015. szept. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Miért van ennyi elvárásod egy nőtől? Az nem elég ha leszoplak? 17/L
2015. szept. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1: Nyílván a külső megfog, a bekső megtart. Kisugárzás számít leginkább. Normális, egészséges alkatra gondolok, nem plussz 10 kilókkal. Inkább vékony, vagy egészséges testtömegindex.

2: Nekem nem csak szopógép kell! lelki társat is szeretnék, akivel tervezhetném a jövőm.

nyílván, kölcsönösségre törekszem, és ez lenne a normális!

2015. szept. 20. 04:52
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
Akkor keresek mást akit leszophatok.
2015. szept. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hűséges legyen, megbízható, tudjon szeretni, empatikus legyen, szelíd, visszafogott, ragaszkodó, segítőkész, kitartó, házias, átlagos testalkatú.


Sajnos nehéz ilyet találni mindkét nemben.

Sok sikert!

2015. szept. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
37%
A szelíd visszafogott helyett inkább kalandvágyó, kicsit őrült, de a többi megvan. De van kapcsolatom, csak azért írtam le hogy tudd vannak még ilyen lányok.
2015. szept. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
62%
Linkelnel egy kepet egy lanyrol, aki szerinted atlagos testalkatu? Csak mert a gond szerintem az, hogy akit te atlagos kulseju lanynak elkepzelsz, valoszinuleg atlag feletti kulsovel rendelkezik, es tudja is ezt magarol. Az atlagos lany mondjuk 165 magas, 65 kg, kicsit narancsboros itt-ott, de o a szemedben valoszinuleg mar atlag alatti, mert van rajta 10-15 kg felesleg, nem?
2015. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Amit írtál, az pont normális tartományban van. [link]

Nagyon sok ember többnek gondolja magát.

2015. szept. 20. 13:44
 9/20 anonim válasza:
A bmi nem igazan iranyado ezen a teren. En 165 cm vagyok, voltam 65 kg is es sz.rul neztem ki, kover voltam, hiaba nem voltam orvosi szempontbol elhizva. Meg se neztel volna az utcan. Ezert mondom, h linkelj egy kepet egy szamodra atlagos de meg vonzo lanyrol, hogy egyaltalan lassuk, nincsenek-e elszallva az igenyeid
2015. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Igen...Itt ugye az is lényeg,hogy 65kg zsír vagy 65 kg izom. Teljesen más a kettő. Főleg kinézetre,ugyebár. Képről könnyebb a megítélés.
2015. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!