Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor a külső vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a külső vagy az egzisztencia számít jobban a nőknek? Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Melyiket választaná egy nő az alábbi két pasi közül:


-Az egyik csúnya, alacsony és nyomi, viszont vettek neki lakást a szülei, így van egzisztenciája és nem kell törődnie az anyagiakkal.

-A másik jóképű, elég magas és férfias, ad magára, viszont nem tettek alá egzisztenciát a szülei ezért a 0-ról kell kezdenie, viszont igyekszik minél több pénzt keresni.


2017. ápr. 28. 12:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
A másodikat választanám.
2017. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Egy lakásért senki nem fogja a csúnyát választani. Ha villád, jachtod, nyaralód és Porsche SUV-d van, na meg az ehhez járó társadalmi befolyás, hatalom, akkor már egyenlőbb a pálya.
2017. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
63%
A másodikat.Annyi hozzáfűznivalóval, hogy nem muszáj magasnak lennie+20 kiló is belefér még.Csak ápolt legyen tényleg.
2017. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
52%

#3:

Egy álom barátnő vagy. :)

2017. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
utolsó, de csak ha tényleg igyekszik tenni, és nem elfogadja a helyzetét. sajnos van egy ismerősöm, aki már 36 éves, esze ágában sincs tanulni, elfogadta, hogy neki ez jutott, és albérletben tengődik még 3 pasival. szerintem mindenki maga szerencséjének a kovácsa, és mindig mindenből van kiút!
2017. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2.
2017. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%
Második. A lakás nem olyan nagy valami, hogy ezért a rondával legyek és a jóképű is viheti akár többre is, csak idő kérdése.
2017. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Nekem két házam van, meg egyéb, de amikor ismerkedem, nem mondom meg a lánynak, nehogy már ezért legyen velem.
2017. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Az elsőnek vettek egy lakást,na és? A legtöbb felnőtt kereső ember általában saját házzal,lakással rendelkezik, vagy legalább bérel,szóval ez nem egy olyan nagy előny szerintem(sőt,egyáltalán nem előny)..ráadásul azt nem írtad hogy milyen lakást vettek,illetve milyen környéken,azért szerintem ez nem mindegy.. különben meg szerintem majdnem mindenki a másodikat választaná,mert teljesen nyilvánvaló hogy előbb-utóbb az anyagiakban is le fegja körözni az elsőt,nem csak külső adottságokban.. az ilyen emberek szoktak sikeresek lenni,és agilisek..
2017. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ő istenem, a mai kérdés. A gazdag csúnya és nyomi, míg a szegény tökéletes :)
2017. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!