Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek baj ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek baj ha egy férfi tőzsdézéssel alapozza meg az egzisztenciáját majdnem a nulláról? Ami nem feltétlenül túl stabil megélhetés.

Figyelt kérdés

20 évesen volt kb 1 millió forintja, amivel tőzsdézhetett, abból 26 éves korára csinált 14 milliót úgy, hogy az alaphoz még hozzátett vagy 2 milliót a fizetéséből spórolt pénzzel. Magyarul így is majdnem négyszerezte a pénzét.


Ezen kívül átlagosan jól keres, durván havi 180 ezret.


Tehát fő kérdés: Mennyire baj, ha a bejövő pénz nem fix, inkább hosszú távon mérhető a növekedés.



2015. okt. 12. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Ez teljesen korrekt, de milyen ember vagy te, hogy ennyit nem látsz át?

Szűz?

2015. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Nekem baj lenne, de nem azért mert csak hosszú távon térülne meg, hanem mert undorító, erkölcstelen dolog!
2015. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzal gondolom tisztába vagy hogy a tőzsde nem feltétlen jó alap...és nem jó csak rá támaszkodni nyílván...bele is őrülhet mikor nagy bukás van pl!
2015. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi volt az ami durván 10 milliot hozott 6 év alatt?
2015. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Gondolom van nő, aki stabil munkát akar a párjának, fix fizuval, függetlenül annak a vagyonától.


2. Fejtsd már ki jobban.


3. Ezért játszom biztonságosan. Plusz jókor kezdtem tőzsdézni, mióta nem volt nagyobb visszaesés. Kb. 2009-ben kezdtem.


4. Amerikai tech részvények. Pl. Google. Nézd meg ha valaki vett Google-t vagy Apple-t 2009 nyarán és azóta hozzájuk sem nyúlt, akkor mennyit kereshetett velük. Kisebb, ismeretlenebb cégeket most nem is említenék.

2015. okt. 12. 15:17
 6/7 anonim válasza:
Kérdező, én is ezt csinálom közel 1,5 éve, hasonló eredménnyel és hasonló korban vagyok mint te. Ez a megoldás neked Önállóan jött, vagy volt aki tanácsolta?
2015. okt. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Válaszoltam a privát üzenetedre.
2015. okt. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!