Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerősöm baromi népszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm baromi népszerű a nőknél, lehet köze ehhez az öltözködésének?

Figyelt kérdés

Elég jó ruhái vannak, meg mindig úgy öltözködik hogy minden nagyon passzol mindenhez, nem túl extrem, de azért nem is szürke. Elég drága márkákat is visel, pedig nem gazdag.


Valamennyi ékszer is van rajta de csak a karkötők, meg óra.


Egyébként mindig nagyon lelkes, és mindig eljátsza hogy nagyon vidám, állandóan vicceseket mond, sokszor olyan vicces történetek mond amiben saját magát alázza picit hogy milyen szerencsétlen, a nők meg imádják a szebbek is, az összes nőt megcsinálta szinte a baráti társaságból, és stabilan a 10+ nőt megcsináltak klubban van.


Sírni is szoktak utána a lányok, pedig mondom állandóan ezt csinálja hogy ő mennyire vidám, és az égvilágon mindenből trollkodást csinál.


2017. ápr. 28. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Persze, mi nők szeretjük a jókedvű férfiakat, ki akar egy saját magát sirató férfival barátkozni meg ismerkedni. Kell a fenének. Az öltözködés meg plusz pont, hogy jó ízlése van.
2017. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki, jól öltözik és jó a szövege, akkor majdnem minden csajt megkaphat.
2017. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy megjátsza a jókedvét? Hosszú távon az azért nehezen tartható, plusz a nők nagyon jók az ilyen dolgok észlelésében. Tudattalanul mind érzi, hogy valami nem stimmel a sráccal. Sokan még konkrétan is tudják mi nem okés az illetővel. :)
2017. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, vannak gondjai, amikor egyedül van és úgy megyek oda hozzá akkor látszik is a fején hogy depis, aztán persze rögtön jókedvű lesz ha mások is ott vannak.


Megjátssza.

2017. ápr. 28. 23:28
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

erről szól a csajozás.

eljátssza,hogy szociálisan domináns és már vonzza is be őket.

sokaknak nem jön ez alap személyiségből,hanem tanult képesség,nincs ezzel gond.

amúgy ez a 10+ nőt megcsináltak klub ez wtf:)?

akkor én meg a 40+ nőt megcsináltakban vagyok vagy mi?

2017. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt, hogy megjátsza. Ez azt jelenti, hogy vannak gonjai, aggályai, mint minden embernek, de szeret társaságban lenni és élvezni az életet. Én is ilyen vagyok, imádok társaságban lenni, a haverjaimmal, otthon egyedül meg rámjön a depi
2017. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
#3: Az egyik ismerősömet depresszióval diagnosztizálták, 3 éve. Rajtam kívül senki más sem vette észre, hogy milyen gondjai vannak. Egy átlagos ember túl primitív ahhoz, hogy komolyabb figyelmet tudjon szentelni másnak és 10 perc alatt bármit ellehet neki játszani. Nem tartom magam jó színésznek, de kipróbáltam a dolgot. Durva, hogy mennyire könnyű.
2017. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5-ös, 40 különböző nőt csináltál már meg életedben?


grat :D

2017. ápr. 29. 00:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ez marha nagy érdem, jó lesz letagadni, mikor egy normális nő sem áll veletek szóba :D de hajrá
2017. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Pontosan mit szeretnél mondani? Mit kell letagadni és mit értesz normális nő alatt?
2017. ápr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!