Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt nagyon szeretik hangoztatni, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen, nekik szól a kérdés, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
A napokban utasitott engem vissza egy huszonéves szűz(!) lány, mondván, nem tud hozzám vonzódni. A lány abszolút nem a szépségkirálynő kategória, ennek ellenére zsigerből elutasitott, csak mert én is szűz vagyok, meg amúgy sem jöttem be neki.Pedig azt beismerte, hogy sorstársak vagyunk, aztán ennek ellenére is visszatáncolt az ismerkedéstől.Nos, akkor hogy is van ez, kedves ideirogató megmondóemberek? Megtettem(már többször is amúgy), és a saját szintemen próbáltam sikert elérni, de még igy sem sikerült. Akkor mégis mit kellene tennem, ha láthatóan a szintemen lévő nőknek is náluk jobb pasi kell?

2017. ápr. 15. 09:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy akkora hülyeség, a vonzódást nem a szintek döntik el. Odáig voltam anno egy 'nálam alacsonyabb kategóriás' pasiért, és utasítottam már vissza nagyon jóképűt is vonzódás hiányában. Nem kell kategorizálni senkit, ahhoz közeledj aki szimpatikus neked (nem csak külsőre!).
2017. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy úgy nézel ki, mint egy hegyi troll és még a dumád is szar?

Ha nem tudod a nők érdeklődését felhívni magadra semmivel, akkor tök mindegy hogy "egy szinten" vagytok-e.

2017. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

Pff, ez most egy akkora hülyeség amit írtál. Attól hogy egy lány szűz, még nem fog az első szembejövő szűz fiúval lefeküdni, csak azért mert "sorstársak", vagy ami még röhejesebb, hogy "egy szint" Ha ilyen lenne a csaj, akkor már eleve kb 12 éves kora óta nem lenne szűz.


Meg ez nem szint. A szint szerintem az, hogyha az egyik nem tud egy értelmes mondatot se mondani (vagy valami b-betűs szót nem tud kihagyni egy mondatból sem), a másik pedig nagyon művelt, olvasott, tanult, jól látja, értelmezi a dolgokat. Na ez a kettő aki biztosan sosem fog összejönni.

2017. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
Értem. Tehát mivel szűz és nem egy szépségkirálynő, köteles vonzódni hozzád. Kérlek, mesélj még! :D
2017. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
69%

kit érdekel mit írogatnak ebben a kategóriában, 70%-a amúgy is baromság.

a megmondóemberek fele még pinát sem látott életében, a másik fele meg nagyrészt életképtelen érzelmileg labilis emberke :D

aki ezt az oldalt veszi alapul, az már régen rossz :D

2017. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
Van valami amit az itteni kérdés feltevők egy tábora képtelen megérteni hogy a pártalálásnak nincs biztos receptje. Mi itt próbálunk tanácsokat adni a tapasztalataink alapján. Ha úgy nézel ki mint a toronyőr emellé alacsony vagy és félénk és egy gyárban betanított munkát végzel akkor több esélyed van egy randa alacsony félénk tanulatlan lánynál mit egy topp modelnél ez tény. Viszont ez nem garantálja hogy a csaj igent mond csak nőttek az esélyeid. Ahogyan az se garantálja ha magabiztos leszel kigyurod magad stb viszont nőnek az esélyeid. Ettől ezek még esélyek maradnak és egyszer sem biztos hogy te leszel a befutó.
2017. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
43%

Egy nő ha 20 év felett szűz arra azt mondjuk vsak várja az igazit! Ha egy pasi 20 felett szűz az meg biztosan lúzer és senkinek nem fog kelleni!


A szintet meg arra értik hogy egy mondjuk dagadt pasi nem fog találni vékony,szép lányt ha fejen áll akkor se.

2017. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
26%

Vedd mindkét nem egyedeit és tedd őket sorba külön-külön külső szerint.

Ekkor kapsz 1-1 tornasort, amiben valahol te magad is ott vagy középen.

Az emberek szépség szerinti szórása standard, normál eloszlású, ami szerint van 5% szuper, 15% jó, 60% közepes, 15% csúnya és 5% borzalmas.

A logika szerint mindegyik sáv párhoz juthatna a másik oldal vele azonos szintű sávjából, ami amúgy igaz is, működik, mindenki tartja a szintjét kivéve egyetlen réteget: a nők középső 60%-át.

Ezen nők félrevezetik magukat az ún. férfi-friendzone által. Ha női friendzone-ban van egy férfi, akkor a nő szex ígéretével tartja közel, miközben törődést kap orrba-szájba. A fordított felállásnál a férfi a törődés ígéretét(morzsáit) adja cserébe a szexért, magyarul megdugsz egy csajt néha, esetleg azt mondod, hogy összejártok...

A férfiak ilyen "ürítésre" rendszerint olyan nőket szánnak, akiket nem tartanak a szintjüknek, viszont még "fogható" kategóriások, de nem akarnak időt, pénzt és energiát szánni a fűzésükre. Jelen esetben a top 20% férfinek ez a középső 60% nő.

Amit leszűrhetsz, hogy az ilyen felállásra háromszor akkora réteg potenciális nő van, illetve, hogy ezen nők azt fogják hinni, hogy a felső 20% az ő kategóriájuk, pedig azt (tényleg szó szerint) maximum csak megízlelhetik...

És ami a lényeg, hogy közepes kategóriás férfiként egyszerűn nincs meg az átellenes réteg.

2017. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tartozom azok közé az emberek közé, akiket megszólítottál (szerintem a dolog egyszerű, mindenki annak udvarol,akinek akar, és mindenki azt utasít vissza, akit akar, aztán jól van), de arra felhívnám a figyelmet, hogy nem a szűzi léttől kerültök "egy szintre". Másrészt, nem tudom, ezt írták-e előttem, de mindenki visszautasít majd, ha azt érzik, hogy csak azért akarod őket felszedni, hogy végre legyen valaki.
2017. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy vígasztalás, egy kamumagyarázat. Nem igaz. A nők simán kereshetnek a saját szintjük fölött, és így is tesznek. De a férfiak csak a szintjük alatt kereshetnek a felső 10%-ot kivéve.

A férfiak szintjébe egybként nem csak a külső tartozik (sőt inkább kevésbé az), hanem az hogy hogy tudják előadni hogy ők milyen sikeres, kemény, domináns, falkavezér hímek, és hogy tudnak vetíteni arról miket értek el, mennyi pénzük van, akár akkor is ha semmit sem értek el, és csórók.

2017. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!