Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megint rám irt egy nő netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint rám irt egy nő netes társkeresőn, pedig finoman szolva se vagyok jóképű, akkor az ide írogato looserek mért kamuznak hogy csak a félmilios fizetésű férfiakra irnak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 20:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
végül persze meginnt nem lett semmi a dologból,mert még mindig nemtudok komunikálni,lazí lóver se tud?
2017. ápr. 22. 20:02
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem vagy kivételes, csak valahogy itt gyűlik össze egy réteg, akiknek ez a hobbijuk, hogy a nők igényeiről írkálnak oldalakat.
2017. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ne mondd, hogy elhiszed azt a sok hülyeséget, amit itt a lúzerek összeirkálnak! :D
2017. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak az itteni pasik írják. Amúgy nem értem mi az a "lazi lóver" vagy mi..
2017. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Estádio de Felchút ***** válasza:

Karlító kantárs, a szó, amelyet keresel, "loser".

Figyelj oda, mert elég egy ilyen "elgépelés", és már röhejes is leszel.

2017. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Rám 26 nő írt amikor felregisztráltam az egyikre, de mindegyikről kiderült, hogy csak fizetett nő, aki vált pár mondatot minden frissen regisztrált férfira, vagy számítógéppel beszélgettem. Szóval, mindenkire ráírnak, ettől nem kell elájulni, minden társkeresőnek az a célja, hogy fellelkesülj és perkáld a lóvét az extra szolgáltatásokért.

Majd akkor dicsekedj, ha sikerül bárkit is megfektetned, vagy barátnőt szerezned társkeresőről.

2017. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
felis vettem facebokra,szal tuti nem kamu csak 2 mondatnál tovább nem jutottam
2017. ápr. 22. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:

#6 én barátnőmet társkeresőn szedtem össze immáron 2 éve.



Szóval akkor én beszélhetek?

2017. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
messziről jött ember azt mond amit akar
2017. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De ti hogy az istenbe csináljátok ezt? Én... várjál, megnézem a pontos számot... 9 nőnek írtam, azok se válaszoltak (egy igen, kétszavas "mondatokkal", egyre meg Facebookon írtam, őket ne vegyük ide). Magától egyetlen nő sem írt rám, de tovább megyek: a profilomat is csak egy nézte meg. Ha nagyon kell, akár screenshotot is küldök, azon ne múljon. Mondjuk én igazán selejtesen nézek ki, de bizony még a legcsúnyább, legkövérebb se keresett meg. Tényleg nehéz elhinni ezeket a sztorikat.
2017. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!