Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van manapság egy kis fizetésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van manapság egy kis fizetéssel rendelkező átlagos külsejű férfi abban a helyzetben hogy válogasson a nők között ha párt szeretne találni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi számít kis fizetésnek?
2017. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pl minimál bér
2017. ápr. 25. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de nem csinos nők között, hanem életstílusban és külsőben hozzáillők között. Legjobb esetben, ha van önbizalma és humora.
2017. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

Igen van, de nem az átlagos gondolkodású lúzer pasi, hanem az úgy nevezett Pick Up Artist (PUA) pasik. Ezt rendesen megtanulni olyan 2-3 év kemény elméleti és terepmunkája, de minden kincset megér. Emlékszem, amikor echte munkanélküli voltam és semmi kilátásom nem volt az életben és a szüleimmel éltem még azt is elő tudtam adni úgy a nőknek, olyan sztoriba ágyaztam be a dolgot ami annyira magas értéket képviselt, hogy teljesen oda voltak tőle, hogy "na, ez egy igazi férfi". Nem kamu. Magasabb értéket tudtam demonstrálni, mintha teljesen független, milliókat kereső cégvezető lennék, úgy hogy egy eltartott munkanélküli voltam. Egyszerűen csak azért mert PUA szinten tudtam ezt lekommunikálni a nőkkel pl.

De mondom, ilyen szintre eljutni mint én, hogy már több mint 100 nővel lefeküdtem és számos komoly kapcsolatom is volt jobbnál-jobb nőkkel, ez kb. 3 év munkája, nem csak az, hogy elolvasol a neten egy ingyenes cikket, ami szart sem ér, azzal nem leszel előrébb.

2017. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fizetés nélkül is. Mondjuk ha ilyeneket kérdezel, akkor te valószínűleg nem fogsz válogatni. És nem, nem a fizetésed miatt.
2017. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

4.: ezzel a pua hozzáállással dugást lehet szerezni, de hidd el, komoly kapcsolatot kereső nők, akiknek van önbizalmuk, az első becsmélő megjegyzés után kihajítanak. Borzasztóan rossz hozzáállás ez a manipulatív játszmázás

22/L

2017. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

#6

Számos komoly párkapcsolatom is volt, és jelenleg is boldog párkapcsolatban élek, SŐT, be fogsz halni, de a barátnőm még azt is elnézi nekem, hogy ő mellette még csajozgatok, mert férfi vagyok és vannak ösztöneim. Mert ezt is le tudtam kommunikálni vele, vannak erre is technikák.

Igaz már nem vagyok munkanélküli, de amíg az voltam, az sem jelentett semmi hátrányt a csajozásban. Csak az számít, hogyan tudod előadni magad a csajoknál. Lehetsz te bármilyen sikeres, jól kereső ember, ha szarul kommunikálod, akkor még rosszul is jöhetsz ki abból, hogy sokat keresel.

2017. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4 :'D "Számos komoly kapcsolatom"


Na jól van... ez a mondat elég csúnyán elárul... Az, hogy több komoly kapcsolatod volt = azzal, hogy mindegyiknek vége lett, pedig komoly volt. Szóval kudarc. Egy hosszútávú komoly kapcsolat az, ami ilyen szinteken a sikert jelképezi... a komoly kapcsolatokból, ha több van, akkor az bizony nem pozitív, mert azt jelzi, hogy mindnek vége lett valamiért :D Csúnya elszólás, mert nagyzolni akartál.


Egyéjszakás kalandból persze lehet hetente hét is, ott elméletben tényleg minél több annál jobb. Bár én sose utaztam egyéjszakásra szóval szerintem ez nem túl preferálandó. Én ingyenes cikkeket olvastam PUA módszerről. Azok segítettek az önbizalmam növelésén, és tényleg sokkal jobban viszonyulok a nőkhöz azóta, de nem adtam rá ki pénzt, és így is sokat tanultam belőle. De nem szóról szóra azt csinálom mint ők, csak érzéssel. Megfogadtam a tanácsokat és kész. :)

2017. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"SŐT, be fogsz halni, de a barátnőm még azt is elnézi nekem, hogy ő mellette még csajozgatok, mert férfi vagyok és vannak ösztöneim"

Tudod, ki fogja elhinni :D jajj, neki vannak ösztönei, ő férfiállat :'D nehogy benedvesedjek ettől a szánalmas szövegtől

2017. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9

Pont az amatőrök próbálják így lekommunikálni ezt, így persze hogy nem menne bele semelyik csaj :D Ez az abszolút kezdő szint. De hát 3 év tanulás eredményét nem is tudom nektek itt leírni pár kommentben, szóval sorry :D

2017. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!