Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyomulnak tovább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak tovább a pasik, ha konkrétan megírom, hogy nem akarok tőlük többet barátságnál?

Figyelt kérdés

Főleg internetes ismerkedésnél tapasztaltam ezt, de én rögtön tisztáztam, hogy ez csak haverkodás, és nem akarok kapcsolatot,. Ez úgy működik a férfiak fejében, mint az, ha egy lány leszbikus, akkor úgy gondolják, majd ők megtérítik? :D Hogy most nem akarok kapcsolatot, de majd mellette akarni fogok? :D

22N


2017. ápr. 30. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

mert ha nem nyomul tovább -> akkor egy éretlen taknyos kiskölyök a szemetekben, aki nem érdemel meg titeket.


Ha meg tovább nyomul - akkor meg egy idióta aki nem ért a szép szóból.

2017. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Mert azt hiszik, kéretjük csak magunkat. Már bocsánat, de az a nő, aki azzal húzni akarja csak a pali agyát, hogy elutasítja, megérdemli, hogy lesz*rják. Ebből adódik, hogy mi -aki komolyan gondoljuk nemet- is jobban örülnénk, ha nem képzelnétek bele többet.


Volt részem nekem is ilyenben, szintén társkeresőn, szerintem korrekt és egyértelmű voltam azzal, hogy megírtam neki, hogy semmi bajom vele, klassz ember, de mi nem egymást keressük, ez igazából nem is az ő és nem is az én hibám, egyszerűen nem érzem azt, amit kellene és sok sikert a továbbiakban. Hát nem állt le a tiltásig, nekiállt trükközni meg alkudozni... Komolyan, srácok? Komolyan? :(

2017. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a haveri, baráti viszonyból szoktak a legnagyobb szerelmek kialakulni - ezért gondolhatják, hogy a barátság jó kiindulópont lehet egy kapcsolathoz is később.


Ezzel a mondatoddal szépen elhúztad előttük a mézesmadzagot - kár volt, azt kellett volna írni, hogy "bocs, de nem akarok tőled SEMMIT", vagy azt, hogy "ne haragudj, nem téged kereslek" és ebből talán értenek.


De olyan pasik is vannak, akik a nemleges válaszra is felbuzdulnak: "Nem? De miért nem? Nem vagyok elég jó neked? Ne csináld már, hisz nem is ismersz! Adj egy esélyt!"


Lehet, hogy a tiltás a legjobb módszer vagy az, ha egyáltalán nem írsz vissza semmit:)

2017. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1, elhiheted, ha egy nő megírja, hogy csak barátkozni akar, akkor az úgy van, és nem fog arra gondolni, hogy mennyire érdemel meg, vagy nem, hanem csak tisztázni akarja a dolgot, hogy ne képzeljen bele a másik többet, és értelmesen lehessen beszélgetni a másikkal, nem kerülgetve a kacsintós, meg smiley-s célzásait.
2017. ápr. 30. 10:34
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Van olyan nő, aki csak tesztelgeti, hogy mennyire kitartó az a férfi, nem feltétlen gondolja komolyan azt a nemet, ezért ,,nyomulnak" tovább, én tökre megértem őket, habár jómagam úgy vagyok vele, hogy a nem az nem, aztán meg hagyom a nőt. Ne játszadozzatok, legyetek egyértelműek!
2017. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Így van Gyermekem. Majd ők megtérítenek.


Szeretettel: Rejsz Olok, skandináv káplán

2017. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%

Miért gondolod, hogy igényt tartanak a barátságodra ? Miért nem takarodsz te meg a fajtád vissza a facebookra és k.rválkodtok ott a likeokért inkább ? Miattatok hánynak már a férfiak epét még a normális nőkre is. Szégyelhetnétek magatokat.

30/f

2017. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

#4 a gond ott kezdődik, hogy pont ahogy a #2es is írja.. társkeresőn a nő elutasít, hogy "nem engem keres" ez nekem elég is. Nem próbálkozom többet.


2 hónappal később, mikor átírtam a bemutatkozó szövete, meg föltettem pár jobb képet magamról.. akkor ugyanaz a csaj ír magától.. mintha mi se történt volna, az előző beszélgetésre nem emlékezve, hogy olyan szívesen megismerne engem!


Amikor meg bemásolom neki amit írt.. pár hónappal ezelőtt, akkor azt se tudja hova süllyedjen, vagy hogy mit is másoltam be neki!



Mondjuk ez a szituáció már élőben is lezajlott. Melóhelyen megtetszett egy csaj, próbálkoztam nála, mondta nem... én elfogadtam, békén hagytam.


3 hónappal később ő jött és próbálkozott.. amikor megkérdeztem, hogy ezt mégis hogy gondolja.. minek néz? egy hülyének, aki majd miután elküldte leáll vele, akkor még ő sértődött meg, és kérte ki magának!


Szóval az én felvetésemet saját megélt tapasztalatra alapozom!


#1 voltam!

2017. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

#8 ez azért elég durva! :D Nincs ló, jó a szamár is szindróma, sajnos. Egyszer volt nekem hasonló: itt a GYK-n írogattunk egy csajszival, aki szimpi volt. Aztán egy alkalommal csak szó nélkül eltűnt. Pont mikor randit beszéltünk volna meg. Pár hónapra rá írt, hogy nem szeretnék-e mégis találkozni vele? Megírtam neki, hogy köszönöm, nem kérek belőle többet, ez nekem rohadt megalázó.


Kérdező:

A probléma a "legyünk barátok". Ez egyenlő a "leszel a lelki szemetesládám, akinek panaszkodhatok a pasizásbéli kudarcaimról?" - na ebből szintén nem kérek. Ebben plusz esélyt is láthatnak egyesek, míg mások azt hiszik, csak kéreted magad. Ha megmondod, hogy nem, az legyen nem és ott zárd is le a témát.


Mondjuk szerencsére van párom, akivel szeretjük egymást nagyon, így a kérdés már nem érint. De azért van pár éves tapasztalat mögöttem ebben... és vigasztaljon a gondolat, hogy társkeresőn jöttünk össze.


26/F

2017. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Félreértetek. Én nem társkeresőn ismerkedek, hanem itt gyakorin. És nem csak férfiakkal levelezek, hanem olyan nőkkel is, akik valamiért szimpatikusak, hasonló dolgokon mennek át, mint én. Szóval senkinek nem mondom, hogy kapcsolatot keresek, mert nem. Kép nélkül, látatlanban utasítok mindenkit vissza, nem kéretem magam semmilyen formában sem.
2017. ápr. 30. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!