Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ha én csak "arra"keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ha én csak "arra"keresek partnert akkor szajha vagyok?

Figyelt kérdés

2éve hogy nincs barátom azóta nem is voltam szexuálisan senkivel viszont iszonyat kivagyok már. Sosem voltam olyan hogy most én érzelem nélkül belemenjek a szexbe azért hogy kielégüljek és viszlát. Tulajdonképpen összeszedhetnék arra bárkit de érzelmileg kihasználtnak érezném magam viszont kapcsolatra egyik sem méltó számomra de már begőzölök fogalmam sincs mihez kezdjek voltatok már ilyen szituban?

23l


2017. máj. 1. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem keresel olyat, aki "méltó számodra"?
2017. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy szajha, de ha nem fekszik ez a fajta kikapcsolódás neked, akkor lehet, hogy még várni kéne egy kicsit.


Vagy simán szembe köpnéd magad egy kis hancúrért?

2017. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tkp akkor most mit akarsz?

Mégis kapcsolatot?

2017. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak akkor, ha valamilyen anyagi hasznod származik ebből.
2017. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Keress valakit és dugj. Felesleges túlbonyolítanod.
2017. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy kapcsolatra nagyon kevés fiú alkalmas és hajlandó.Eddig csak olyannal hozott össze a sors aki szexet akart.
2017. máj. 1. 22:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kihasználtnak érezni? Azt nem azok szokták, akiket összeszednek? :)


És ha Te is szexet szeretnél, akkor a lelkes jelentkezők miért nem feleltek meg? Legfeljebb tisztáztad volna velük, hogy csak arra kellenek, utána ne is keressenek.


Ha két éven keresztül nem botlottál bele olyasvalakibe, aki megfelelt volna, akkor lehet el kell kezdeni máshol keresni, nem ott ahol eddig tetted.


31F

2017. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg férfi alkalmas komoly kapcsolatra és rengeteg férfi akar azt. Nem a sors hozott össze olyanokkal, akik csak szexet akartak, hanem te hoztad össze magadnak.

Ha egy lány elém állna és előadná ezt a szöveget, hogy szajha e és érzelmi kihasználtságról beszélne, mellette pedig azzal jönne, hogy kevesen méltók hozzá, akkor egyszerűen képen röhögném. Ehhez a szinthez bárki méltó.

2017. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor vedd a kezedbe a sorsod és ne arra panaszkodj, akit a szél befúj az ablakon :) nem biztos, hogy akit keresel, az majd becsenget a kastélyod portáján.
2017. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Van az a pont,amikor mar a falat kaparja az ember,szerintem nem egeszseges,plane ha akad ra jelentkezo,aki neked is bejon.Vastagon tojni ra h ki mit gondol.Volt ilyen szakasza az eletemnek,fejben elrendeztem azzal h most vagyok fiatal,attol meg szuksegem van olelesre es intimitasra h nem jon a nagy szerelem.Egy tavoli ismerossel osszejartunk,megbeszeltuk h baratsag extrakkal es kesz.Nem bantam meg,sot nemreg valtottunk par sort igy 10ev utan,o sem banta meg:) N
2017. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!