Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ha én csak "arra"keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ha én csak "arra"keresek partnert akkor szajha vagyok?

Figyelt kérdés

2éve hogy nincs barátom azóta nem is voltam szexuálisan senkivel viszont iszonyat kivagyok már. Sosem voltam olyan hogy most én érzelem nélkül belemenjek a szexbe azért hogy kielégüljek és viszlát. Tulajdonképpen összeszedhetnék arra bárkit de érzelmileg kihasználtnak érezném magam viszont kapcsolatra egyik sem méltó számomra de már begőzölök fogalmam sincs mihez kezdjek voltatok már ilyen szituban?

23l


2017. máj. 1. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Az vagy, de ebben mi az elítélendő, vagy mi a kérdés egyáltalán?


Aki egyéjszakásozik az lányban rib.anc, fiúban meg nőcsábász kurafi - mondja a társadalom. Ennyi. Mindenkinek vannak szükségleteik, ami bizony azért van, hogy kielégítsük őket.

És nem is kell érzelmek nélkül csinálni... egy gyors fellángolás, laza vonzalom is érzelmeket jelent, hormonokat és kémiát :) Emberek vagyunk és szükségünk van a szexre, ennyi :)

Ha biztonságosan-bizalmasan meg tudod oldani, akkor ugyan miért ne csavarhatnál az ujjaid köré pasikat?

2017. máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%
Az én szememben igen, de attól még azt csinálsz, amit akarsz.
2017. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ilyet, mikor nagyon ki voltam éhezve, de utána nagyon olcsónak éreztem magam, úgyhogy elhatároztam, soha többé nem csinálok ilyet, mert vágytam komoly kapcsolatra. Ahogy ezt kigondoltam, néhány héten belül meg is tálaltam a páromat egy nagyszerű férfi személyében.
2017. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, csak kielégíted az ilyen igényedet.
2017. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kedves Kérdező. 😊 Komoly kapcsolatra jelentkezem.💐
2017. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!