Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elfogadók a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadók a nők a külső hibákkal kapcsolatban? (Bőrhibák, arc fejlődési rendellenességek stb. )

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok nő, de szerintem elfogadóbbak, mint a férfiak jó része.

Tegnap valamelyik csatornán volt egy pár, a férfinak a fél arcát megette valami rákos daganat. És szép felesége volt.

De sok hasonlót láttam már.

2017. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nő vagyok. Szerintem soha nem a külső ami megfogott eddig is engem, hanem ami belül van. Jelenleg a párom sem egy Adonisz más szemében, de nekem ő a legszebb, holott elől már csak egy foga van mert tönkrementek és ki kellett neki húzni (ápolja, csak csak ez ilyen öröklődő, hogy hamar romlik neki). Apukája kicsiként sokat bántotta,fejsze tompa végével ütötte a fejét, és egy hatalmas csont kinövés van a homlokán ( mintha szarva lenne kb), de én így is csodálatosnak látom. Nekem ő a legszebb és más nem is kellene.
2017. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lazy Lover ***** válasza:
11%
Semennyire
2017. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nőként én mindig elfogadtam hibákat, akkor ha ez az elfogadás kölcsönös.
2017. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Az én barátom se egy tökéletes férfi külsőre. Kicsit kancsal is, de nekem így is a legszebb a világon, mert remek személyiség társul hozzá. :)
2017. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen mértékű. Egyébként engem leginkább az zavar ha tehetne a hibája ellen és nem tesz. Pl középiskolában volt egy osztálytársam akinek rohadt a szája, pöcegödör szaga volt és nem csinált vele semmit. Tanulók ingyen kapnak fogorvosi ellátást, leszedethette volna a zöldes sárga fogszikláját (mert az biza nem kő volt) és betömethette volna a krátereket. Még akár az amalgán is szebb, mint egy tátongó fekete lyuk arról nem is beyzélve, hogy néhány kezelés után nem hányná el magát az ember ha az egy méteres körzetében van. Nekem is rossz minőségűek a fogaim, de ügyelek rá, hogy rendben legyenek.


Egy pasim pattanásos volt, nem volt vészes, viszont állandóan úgy nézett ki mint egy szalámis pizza miután szétmarta a fejét és az összes pattanása szépen be is gyulladt.

2017. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!