Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet ilyen csinos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen csinos nő akinek ennyire mindegy a külső? Valóban ritkák az ilyen nők?

Figyelt kérdés
Nyilván neki is mint mindenkinek számít a külső de mindig mondja hogy pl. 10 férfiból átlagosan olyan 8, 9 bejön, aki az utcán szembejön vele. Szerinte minden pasiba meg lehet találni a szépet.
2017. máj. 2. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki ilyen szinten nem válogatós, azzal az lehet a baj, hogy kapcsolatban nagyobb eséllyel csalná meg a párját. Ha ennyire nincsenek nagy igényei, akkor táncba vinni is könnyebb lehet szerintem. Valamilyen szinten a magas léc mindenkinél meg kell, hogy legyen, mert a másik véglet sem jó, amikor már szinte bárkivel leállnál.
2017. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Belsőre jobban válogat mint az átlag.

Így nehezebb dolga van ugyanis jó belsőt nehezebb elérni mint a jó külsőt

2017. máj. 2. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen.

Meg hát nem mindegy hol nézelődik - ahol lakom, a velem egykorúak 80% vállalható; és voltam olyan városban, ahol meg kb 20% (számomra persze).

2017. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem gondolja komolyan, csak nyomja agy nélkül a külsőnemszámít dumát.


Vagy egy nejlonszatyorban él, ahol 10-ből 8 pasi bőven vállalható és azt hiszi, a szatyron kívül is ez a helyzet.

2017. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!