Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett a nők tényleg lejjebb adják a mércét külső terén, viszont magasabbra teszik a lécet belső terén?

Figyelt kérdés

Mivel ketyeg az a bizonyos biológiai óra, már talán nem az az elsődleges, mint tinédzserkorban, hogy "tuti pasi" legyen, meg cukimuki és helyes, hanem családcentrikus, hordozza magában egy jó potenciális apa jegyeit, sokkal fontosabb a lelki összhang, közös érdeklődési körök, hobbik, a megbízhatóság, a hűség, a közös élet tervezhetősége.


Ekkor jön el igazán a jófiúk ideje, akik korábban nem igazán voltak sikeresek a nőknél, ill. az alacsonyabb, nem túl jóképű vagy túlsúlyos férfiak is sikerélményt szerezhetnek. Legalábbis józanul végiggondolva így kéne történnie.


Kérdés: valóban így van? 30 felett a külső már nem annyira mérvadó, beleférnek korábban általatok nem tolerált hibák is(pl. úszógumi), viszont belső terén már sokkal nagyobbak az elvárások? Az érett, megszilárdult személyiség ezt hozza magával?



2017. máj. 1. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez így van, de azért kiábrándítalak: ha valaki nem férfias, akkor hiába "jó fiú" nem fog kelleni annak a nőnek akinek a huszas éveiben sem kellett.

Amúgy a fiatalkori szerelmem 165 cm magas volt mindössze, a mostani pasim 20 centivel magasabb. Szóval nem jelent semmi az hogy mikor találkoztok.

2017. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte már korábban ugyanezt.

Mi a facért lehet jelenteni, ha soha nem törlik a naponta/óránként ismételt kérdéseket????

2017. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

A harmincas nőknek gyakran már van egy gyereke egyik "tökéletes, tuti pasijától" a múltból, többnyire majd nekik szeretnének pótapát.

Biztos jó érzés lesz majd akkor, hogy jófiúként nevelheted a másik gyerekét.

2017. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Minél idősebb és tapasztaltabb vagyok férfiak terén, annál nagyobbak az elvárásaim. Ha a külsőt nézzük, nem adom lejjebb a mércét, viszont a belső tulajdonságok még fontosabbak, mint eddig. Külsőt tekintve eddig sem voltak irreális elvárásaim, nem számít ha egy pasi nem felel meg a standard ideálnak. Az összes exem akivel összejöttem a barátnőim szerint ronda volt, de nekem tetszettek, szóval erről ennyit. :D
2017. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

30 éves koromra fogytam le és szedtem össze magam. Nem, nem adom lejjebb. Magánytól nem félek, eddig is ment.


Az azért tök szánalmas, hogy ahelyett, hogy rendbe tennék magukat, várnak, hogy a másik leadja az igényeit. De az ő igényeik maradnak.


És attól, hogy valaki nem izmos és jóképű, nem lesz rendes pasi.

2017. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Igen, egész biztos, hogy te vagy a jófiú, egy igazi jellemóriás. És 30 felett minden bombanő egyedül érted fog küzdeni.

Megígérem, hogy így lesz! Komolyan! Csak állj már le bammeg!

Hány éves vagy? Csak hogy be tudjam saccolni, hányszor írod még ki hatóránként ugyanezt.

2017. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem unod még? Mert én igen.

Unalmas százszor kérdezett,elcsépelt ,tré .....


Ha nem lennék férjnél sem adnák semmit lejebb a normális etikai és vizuális mércét illetően! 43-vagyok de 63-évesrn sőt még fél lábbal a sírban sem!

2017. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha huszonévesen nem vonzódtam a túlsúlyos pasikhoz akkor 30 évesen sem fogok. Az a baj hogy nem bírjátok felfogni hogy a tetszés az nem csak döntés kérdése. Vannak pasik akikre benedvesedünk és vannak akikre nem. És ha az utóbbi helyzet áll fent akkor akármilyen rendes belsőleg és mi lehetünk akár 40 évesek is, akkor sem fogunk vele összeállni. Én legalábbis biztos nem fogok olyantól szülni aki taszít fizikailag, akkor inkább nem lesz gyerekem, vagy örökbe fogadok egyet. És amúgy az értelmes nőknek fiatalon is fontos a belső, aki meg annyira felszínes hogy neki nem, az meg valószínű 30 felett is ugyan olyan felszínes lesz és így akkor sem lesz esélye nála egy ronda pasinak biológiai óra ide vagy oda. 28/N
2017. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha kérdést írok ki, nyilván azoknak szánom, akik normális válasszal képesek előállni, az a néhány pampogó meg nem érdekel, aki azt hiszi, a GYK az ő játszótere és meggyőződésük, hogy itt mindig mindennek az ő elképzelésük szerint kell történnie. Milyen jogon vannak itt egyesek felháborodva, ha valami nem az ő szájuk íze szerint történik az oldalon?
2017. máj. 1. 19:21
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Az fel sem merült benned, hogy nem mindenki akar gyereket? Amit te "biológiai órának" nevezel, az döntés kérdése. :)
2017. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!