Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok lehetnek ami miatt egy csinos kedves aranyos lány alacsony igények mellett nem találja a társát?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős lány aki már 28 éves és nagyon meg szeretné találni a párját. Társkeresőn is volt de mindig csak szexet akartak tőle. Külső annyira fontos neki hogy ne legyen igénytelen, nagyon nagyon kövér, de csúnyább alacsonyabb pasikkal is összejönne már. De egyszerűen azt mondja egy normális pasi sincs, teljesen el van keseredve, nagyon fél hogy egyedül marad.
2017. máj. 2. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

belsőre milyen?

lehet van elviselhetetlen tulajdonsága, vagy túl visszafogott, vagy túl rámenős?


24F

2017. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Először is menjen el pszichológushoz,mert ha valaki szép és ilyen igényekkel se talál senkit,ott a fejében van baj.
2017. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

-Távolság.

-Büdös száj.

-Nem ezen a földön él.

2017. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

És mik azok az alacsony igények?


Csak mert elnézem a haveri körömet, mármint akikkel tényleg mindent megbeszélünk, ez velem együtt 6 ember, mind a 29-30 sávban, gyerekkori cimborák.

A 6-ból egy házas, egynek van tartós kapcsolata, a többieknek hol van, hol nincs, pedig ahogy meg tudom ítélni nem rajtuk múlik: szintén nem érnek az égig az elvárások, nem is idióták, nem is rémisztő megjelenésűek...

2017. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
ja persze társkeresőzött, de fogadok hogy csak neked mondta ezeklet az igényeket...a valo életben társkeresőn lemerem fogadni hogy kb senkinek nem íret vissza...vagy ha igen, cska oylanoknak, akiről lerí hogy szexet akarnak csak.
2017. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Társkeresőn is volt de mindig csak szexet akartak tőle."


Ezt kissé azt sugallja, hogy azokra panaszkodik, akik mindenkire ráírnak szex reményében. Nyilván tőle is ezt akarják. Viszont ha az illetőnek meggyőződése, hogy "a kezdeményezés a férfi dolga" (á la nagyanyám), őneki eszébe sem jutna magától ismerkedést kezdeményezni. Ez pl. lehet egy ok.

2017. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Áh, ezek a legendás szép, csinos, egyáltalában nem válogatós nők, akik égen-földön keresnek egy szem normális férfit, mindhiába.
2017. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5. Nagyon jó barát barátnőm, volt hogy együtt segítettem társat találni neki, tényleg olyan kövér pasiknak is visszaírt hogy csak nézett......

Elkezdtek beszélgetni és azt vettem észre, hogy így nulla kommunikáció a férfiak részéről, valóban egy két szavas válaszok, meg hogy este nálam aludnál-e stb...

Elég borzalmas volt....mondtam is neki hogy inkább törölje már onnan magát....

2017. máj. 2. 14:28
 9/17 A kérdező kommentje:
* csak néztem.....
2017. máj. 2. 14:29
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Szvsz a társkereső nem az aduász, kell hozzá egy kis szerencse, bátorság, nyitottság.

Azon kívül meg 28 évesen már kicsit döcögős ismerkedni.

Szóval van ilyen, simán. Ha 35 lesz, akkor minden mindegy alapon, összejön majd a társkereső.

2017. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!