Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy egy régi barátom egyedül jár bulikra/estélyekre/koncertekre/programokra és rengetegszer van ebből alkalmi vagy tartós kapcsolata? Nálam nem működik

Figyelt kérdés

Ő szexel mondjuk ilyen évi 15-20 lánnyal átlagban (már nagyon sok éve), akik közül a legtöbbet úgy ismeri meg, hogy ismeretlenül megszólítja őket bármilyen totál random helyen, amiket fentebb írtam. Egyéjszakása a felében van amúgy, sokszor azért utána belekerül pár randiba, mire lefekszenek vele.


Én eddig a nőket az életemben szinte mindig a sulikból ismertem meg, vagy a tágabb értelemben vett ismerősi körből, ismerősökön keresztül. Egyszer volt olyan, hogy megszólítottam egy totál idegen lányt egy ruhaboltban, mert korábban láttam hogy nagyon bámult (és lett is valami utána vele).

De mostanában kipróbáltam ahogy ő is működik, viszont nagyon idegenül, kényelmetlenül érzem magam ilyenkor, hogy egyedül megyek programokra, csak ismerkedés miatt. Volt már rá példa az életemben ahogy írtam, de nem is tudok úgy ismeretlenül, laza módon (erőltetettség nélkül) megszólítani idegen lányokat, pedig néha én is látom hogy néz engem valaki, vagy szemezik velem egy másik.


Ilyenkor létezik arra bármi, hogy az ember tökösebb, magabiztosabb, jobb dumájú, önbizalommal telibb legyen? Nincs szégyenem amúgy a nőknél, tényleg nem vagyok egy lúzer, de ez az ismeretlenül ismerkedés nekem olyan távoli. Vagy csak gyakorolni kellene még?


24/f


2017. máj. 2. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már 29 évesen rég feladtam. Nem tudok beszélgetni a nőkkel és pinát se fogok többet se látni.
2017. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!