Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tud igazán érdekelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud igazán érdekelni senki, mert elveszíthetek bárkit bármikor, mennyire egészséges ezért egyedül lenni vagy csak alkalmi kapcsolatokkal szórakozni?

Figyelt kérdés

Felesleges az egész kapcsolatosdi, meg felesleges szeretni ha bármikor vége lehet, elmúlhat a szerelem. Túl önző vagyok egy kapcsolathoz, lehet, hogy nem is való nekem?

25l


2016. márc. 28. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok férfiban.

Ne lógasd az orrod, mert így sokkal viccesebb lesz az élet. Meglátod majd.

2016. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szükség van rá, elvégre társas lények vagyunk. Csak én valamiért félre siklottam, mert egyáltalán nem tudom hogy kell párt találni, vagy hogy kell viselkedni egy párkapcsolatban. Nincs érzékem a nőkhöz, pedig gyönyörű teremtmények.
2016. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fiatalságod és az életed is véget ér egyszer, akkor mi értelme csinálni bármit is?
2016. márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amit csinálok azt önmagamért, de más emberi lény párkapcsolatra nem érdekel, mert minek, ha úgyis csak fájdalmat okoz ha elveszítem, az meg még nagyobb szívás ha úgy van vége, hogy gyerek is lenne.
2016. márc. 29. 00:31
 5/13 A kérdező kommentje:
A poharat a kezedből?
2016. márc. 29. 00:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt egy nagy csalódásod, attól lettél ilyen?
2016. márc. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te is elég szarul vagy összerakva látom. :D
2016. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7, úgy is lehet mondani, vagy csak pár esemény sorozat ami alapján erre rájöttem.
2016. márc. 29. 00:41
 9/13 RRR ***** válasza:

ha most így érzed,akkor úgy se fogsz másképp élni,érezni...

remélem nem sokáig tart ez majd nálad


nem vagy önző csak félsz a lehetséges csalódástól....

2016. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányozni fog neked a szeretet. Az hogy valakinek te legyél a mindene, és törődjön veled.
2016. márc. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!