Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak sokszor kérkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak sokszor kérkednek azzal, hogy már több száz nővel voltak együtt. El lehet ezt hinni?

Figyelt kérdés

Hihető ez vagy csak a macsó-imidzs része náluk? Minél több nőt vittek eddig ágyba, annál nagyobb királyok? Van egy olyan sejtésem, hogy - mint általában - a valóság más képet festene, de itt is igaz, hogy színház az egész világ, muszáj vetíteni.


Egy filmben volt egy jelenet, ahol a "hármas szabályról" beszéltek: ha egy pasi elmondja, hány nővel volt eddig, azt oszd el 3-mal, és ha egy nő, azt pedig szorozd meg 3-mal. (Talán az Amerikai pite valamelyik részében volt.)


Igaz lehet ez valóban? A férfiak nagyzolnak ezzel, a nőknek pedig az úrinő-énjük nem engedi, hogy felvállalják az exek esetlegesen nagy számát? Mit gondoltok erről?



2017. máj. 3. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy nagy kamu. :P
2017. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen... ez csak duma! Egyik expasim is mondta hogy egy nap 10x szexelt az előttem való csajával, aztán velem egyszer tudott csak 3x egy nap, és akkor is alig bírt már elmenni. Az ilyen fajta hazudozást feleslegesnek tartom.
2017. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Mindkét részről túloznak az emberek. Férfiak jóval többet mondanak, nők jóval kevesebbet.
2017. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és a büdös életben nem mondtam kevesebbet, mint amennyi volt.

Ha valaki szkeptikus lenne a partnereim számát illetően, netán nyomozgatna, csuklóból törölném a francba az életemből.

2017. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Összejöhet simán. Nem szeretem a gazdasági-pénzügyi hasonlatokat, de mint ahogy "az első milliót a legnehezebb megszerezni", itt is az első 10-20 nővel a legnehezebb eljutni a szexig. Ha már ezen túl vagy, van annyi tapasztalatod, gyakorlatod, hogy magabiztosabban lépsz fel, tudod, mikor mit kell mondani és tenni, és egyáltalán melyik nő vevő a dologra, és melyik nem. Innen már ha évente 8-10 lányt viszel ágyba, és középsuliban kezdted, egész nagy társaság gyűlhet össze, anélkül is, hogy átlagosan minden hónapban más lánnyal feküdnél le. Nem kell ebbe túl nagy dolgokat belelátni.


Természetesen nem ettől lesz valaki az élet császára, sőt. Nem biztos, hogy aki 100-200 nőt fektetett már le, az valójában kiegyensúlyozott és boldog, lehetnek ettől még mentális, anyagi, családi, munkahelyi stb. problémái, de tény, hogy ez javít az önbecsülésén.


A "hármas szabály" baromság, ha megismered a másikat, és ezen kívül sem volt őszinte, akkor valószínűleg ebben is hazudott, ha őszinte volt minden másban, akkor nem túl valószínű. Alacsony érzelmi intelligenciájú férfiak tényleg szeretik az ismerkedés első 10 percében "véletlenül elhinteni", hogy hány nővel voltak, úriember csak akkor mondja, ha rákérdeznek, és akkor sem bárkinek.

2017. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam számot mondani, mert úgy érzem hogy az 5 nő túl sok, még akkor is ha ebből 2 kapcsolat volt.
2017. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Pasitól függ, van, akinek el lehet hinni. Ha j emberismerő vagy, egyből kiszűröd, melyik a kamus.
2017. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Másokról nem tudok nyilatkozni, de a saját dolgaimról nem szoktam hazudni.

A sok százat elég hihetetlennek tartom, de magamból kiindulva képtelenség számon tartan, pedig nagyon nem vagyok casa nova.

Csak saccolni tudok, de akivel volt szex, azt a számot olyan 20-25-re becsülöm, mivel nem vezetek nyilvántartást és képtelenség 10 évet fejben összeszámolni.

Akikkel szex nem volt, de valami hasonló erotikus dolog azért igen, azt a számot úgy 10-zel többre becsülöm.

31/F

2017. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8 vagyok,

az előbb asszem rosszul fogalmaztam, tehát nem 30-35, hanem "csak" nagyjából 10 lehetett az a szám, akikkel szex nem volt, csak valami pettingféleség legalább.

2017. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Tételezzük fel, hogy igaz! ... csak úgy játékból! :)


Amelyik pasinak ennyi nője volt, az nagyon gyengén muzsikál az ágyban és bizonyítási kényszerből hajtja a vágy, hogy valaki végre megnyikkanjon alatta.

Az igazi férfinak kevés van, de az kiadós!

2017. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!