Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek ismerkedésnél mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ismerkedésnél mi az a tulajdonság/szokás, ami azonnal kizárja a kapcsolatot, még ha amúgy szimpatikus is az illető?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami azonnal nullázza a további ismerkedést, nem összekeverendő a negatív tulajdonsággal, ami nem tetszik a másikban, de tolerálható (én pl. nem szeretem ha egy lány cigizik, de alapjáraton nem azon fog múlni ha amúgy nagyon kedvelem és minden más passzol). Bármilyen külső, belső tulajdonság, szokás, rigolya, nézet stb. érdekel ami kizárja hogy legyen köztetek valami.

2017. máj. 4. 22:49
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
78%
Ha velem azonos nemü!!!!
2017. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
80%

Ha paraszt módon viselkedik. Magyarul neveletlen ,bunkó de mondjuk csak utólag (már randin) derül ki hogy ilyen ,mert amúgy nem mennék randira el egy ilyennel ha tudom hogy milyen.

Ha kiderül hogy drogos.

2017. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
65%
Cigizés
2017. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
31%

Na, erről reggelig tudnék listát írni, szóval csak a legfontosabbakat írom le. :D


- dohányzás

- bulizós, piálós életmód

- súlyos elhízás

- kóros soványság

- ápolatlanság (minden ehhez tartozó dolog)

- vallásosság + bármilyen ezo dologban való hit

- összeesküvés elmélet mánia

- bármilyen szélsőség követése, és erőszakos győzködés

- empátia hiánya

- ha túl hamar ítélkezik, ha titkolóznom kellene előtte, mert különben nem tudna elfogadni

- hűtlenség

...stb.

2017. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
76%
H az illető cigány, vagy rágja a körmét.
2017. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
96%

Randiztam egy sráccal, nagyon bejött, szimpi volt. De egyből befejeződött a randi amikor kiderült egy nagyon rossz szokása: szerette megcsalni a feleségét. Szerencsére az első randinkon felhívta az asszony telefonon és lehetett hallani.

Egyébként nem értette, hogy miért nem lehet köztünk semmi.

2017. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
27%

Igénytelenség.


Nem csak külsőségekben, hanem lelki szinten is, így beletartoznak a függőségek is, tehát pl dohányos alkesz drogos csaj kizárva, feltéve ha ezen tevékenységek nem élvezeti cikként, hanem függőségként, a lelki fájdalmak elnyomása miatt vannak fogyasztva. (Dohányt talán vízipipa formájában tudom élvezeti cikknek tekinteni)

2017. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
26%

-Dohányzás.

-Koszos cipő.

-Állat az ágyban, rajtam kívül.

2017. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
29%

dohányzás

piercing

tetoválás

"mű" megjelenés

intelligencia hiánya

2017. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
62%
Cigi (anno próbáltam tolerálni, de csak veszekedés lett belőle), drog, alkoholizmus, hűtlenség, agresszió (fizikai, lelki terrorizálás egyaránt), szerencsejátékfüggőség, túlzott bulizás, megbízhatatlanság, okkultizmus, erős vallásosság, politikai elvakultság... Hirtelen ennyi jutott eszembe, de röviden: mindenféle szélsőség zavar, jobb szeretem az arany középutat, illetve a realisztikus látásmódot, gondolkodást.
2017. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!