Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges 4 hónap (igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges 4 hónap (igen, csak ennyi) alatt annyit öregedni, hogy emiatt nem kellek a nőknek 32 évesen?

Figyelt kérdés
Nem vicc a kérdés. Volt egy szakításom tavaly októberben, utána belevetettem magam a csajozásba, hogy túl tudjak lépni az elhagyáson és megcsaláson, amiből sajnos kijárt nekem ősszel. Volt 8 randim 2-3 hónap alatt, ebből 5 pozitív lett. Jöttek közben a bókok, vonzó vagy még mindig stb. Az 5 nőből egyikkel sem jöttem össze, mert lelki bántalmaim voltak, hogy engem így átvertek. Mégis kellettem a nőknek. Aztán valahogy január vége óta akárhányszor próbálkoztam, mind elutasítás lett a vége. Mintha elvágtak volna. Érdekes, amikor lelkileg nullán voltam, nem volt ilyenben részem, vagy csak az a 3 eset a 8 ból. De abból 1 et én szúrtam el. Azóta 6 próba, 6 elutasítás. Nincs pozitív hozzászólás sem sehonnan, pedig lelkileg már szinte teljesen rendben vagyok. Létezne, hogy megváltoztam ennyire? Jó, lehet kicsit nyúzottabb az arcom, mert többet dolgoztam, belevetettem magam a munkába, meg híztam 2.5 kilót. De azért szinte kizárt, hogy nullára estem vissza a nők szemében. Lehet persze 6 olyan nőbe futottam bele, akiknek nem voltam szimpatikus. Illetve volt egy, akivel decemberben egy táncos buliban váltottam 2-3 mondatot, mondta januárban, hogy szimpatikus vagyok, ismerkedhetünk. Csak beteg volt pár hónapig (komoly), így nem találkoztunk. Azóta személyesen is beszéltem vele, hát nincs folytatás. Azt, hogy miért nincs, hát a nők ugye nem mondják el soha. De ő nem keres, ha meg én akarok beszélni, akkor mintha a fogát húznák, vált velem pár szót. Szóval ennyi a történet. Tipp?
2017. máj. 5. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem az öregség miatt, ha ez így lenne, akkor 33 évesen, meg 50 évesen se tudna senki csajozni.
2017. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Érdekes, hogy az elméd ezt a választ dobta ki.


Szerintem minden mindegy alapon ismerkedtél a nőkkel a szakítás után. Lesz ami lesz.


Most meg jobban akarod őket, jobban rájuk vagy függve. Univerzum törvény, hogy most meg nincs semmi. :)

2017. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lenne bármi összefüggés, nem is értem hogy juthatott eszedbe.
2017. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó persze mélyültek a ráncaim, észreveszem a negatív változásokat,talán picit ereszkedett (leheletnyit) is az arcom, annak ellenére, hogy nem iszok alkoholt (heti 2-3 sör csak), egyáltalán nem dohányzom, heti 2 szer edzek, napi min 3 liter vizet elfogyasztok, igaz 2 csésze kávé is lemegy. De akkor sem hinném, hogy ez lenne a fő ok. Mert aki ha nem volt utolsó (nem azt mondom, hogy hűde jó, de bő átlagos) a nőknél, az 40 évesen sem lesz az, hiába lesz jóval öregebb. Szóval lehet, hogy az univerzum törvényei, most már jobban akarom a dolgot, mint 4 hónapja, és ez taszító tud lenni a legtöbb nőnél.
2017. máj. 5. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:

egy férfi 32 évesen?


ugyan már, más lesz a gond...

2017. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!