Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem kellett a nőknek, aztán tett ellene, és fordult a helyzet?

Figyelt kérdés
Mi segített? Kondi, pénz, személyiségfejlesztés? Volt olyan nő, aki korábban lekoptatott, de a változás után ő jelentkezett? Levezettétek-e ártatlan nőkön a korábbi megaláztatásokból származó dühöt kihasználás vagy elutasítás formájában?
2017. ápr. 30. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem kellettem a nőknek.


Rendbe jöttem magammal, elkezdtem azokkal a dolgokkal foglalkozni, amiket szeretek, sportolok, a karrierem nagyon sínen van (mind pozíció, mind pénz szempontból).


Most sem kellek a nőknek, viszont sokkal jobban érzem magam, és élvezem az életet, nem ezen nyafogok.

2017. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Aki azt állitja, hogy kijött a magányos állapotból, az sanszos, hogy PUA reklámot tol...
2017. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát, nem vagyok rá büszke de 4 évvel ezelőtt még jártam PUA tréningekre, és jó pár embert megismertem, akik azóta is megvannak facebook-on. Hamar rájöttem, hogy átvernek. Viszont éppen pár hete így eszembe jutott, hogy ha vajon mi lett ezekkel a PUA-kkal, 4 év alatt vajon hol tart a magánéletük, így lecsekkoltam az összes ilyen ismerősöm facebook adatlapját, ahonnan egyértelműen kiderült, hogy nincs nő még a láthatáron sem, azaz 4 év alatt semmire sem vitték.


Egyre inkább kezdek hinni abban, hogy születési adottság kell ahhoz, hogy valaki sikeres legyen a nőknél. Külső, kisugárzás, rátermettség. Úgy látom, hogy semmilyen személyiségfejlesztő ökörködés nem működik. A gyúrás sem hoz változást és a pénz sem. Olyat is ismerek, hogy valaki azt hitte, hogy azért nincs csaja, mert nincs kigyúrva, kigyúrta magát és most sincs neki. Olyat is ismerek, aki azt hitte azért nincs barátnője mert nincs saját lakása, vettek neki a szülei pár éve és azóta sincs semmi. Egyszerűen ha alapból nem vonzod a nőket, fejen is állhatsz.

2017. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Személyiségfejlesztés.


Nem igazán találkoztam olyannal, aki korábban visszautasított.


Korábbi megaláztatás?? Mi abban a megalázó, ha egy szar embert visszautasítanak? Nem volt mit levezetni, pláne nem máson... az nem is lenne személyiségfejlődés 😃

2017. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Vagyis az lenne, csak nem pozitív irányban 😃
2017. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes ráfeszülni. Hagyd őket, majd jelentkeznek maguktól, ha akarnak vmit. Ha nem jelentkeznek, akkor nem akarnak eléggé :D
2017. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen, főleg a személyiségfejlesztés segített és sok hasonló helyzetben lévő embert ismerek (ők sokkal többre is vitték nálam, mert több energiát fektettek a dologba). Olyan hatalmas sikerem még nem volt, de az hogy késő huszonéves szűzként sikerült hazavinnem egy gyönyörű nőt, az számomra pár éve elképzelhetetlen lett volna. Illetve az is, hogy olyan nők érdeklődnek irántam, akik régebben elérhetetlennek tűntek.


Semmilyen dühöt nem akarok levezetni senkin, szeretem a nőket.

2017. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akár tetszik, akár nem, a legtöbb férfinak az az egyetlen esélye a nőknél, hogy nekik igenis szükségük van a férfiak pénzére, ha kényelmes körülmények között szeretnének élni, szülés és gyereknevelés közepette. Nagyon kevés nő van, aki ~30 éves korára annyi pénzt össze tudna szedni, hogy ne szorulna egy külső anyagi támogatásra. Ilyenkor nincs mese, olyan férfit is be kell vállalni, aki korában szóba sem jöhetett.
2017. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gina es kloroform
2017. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mi abban a megalázó, ha egy szar embert visszautasítanak?"



annak az embernek nincs lelke? neked nincs empátiád.

2018. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!