Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az erősségeid és mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az erősségeid és mik a gyengeségeid társkeresés és párkapcsolatok témájában? Sikeres vagy párkapcsolati téren?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írhatok légyszi, és válasszátok külön a külső és a belső tényezőket! :) Köszi.
2017. máj. 5. 18:29
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
27%
helyes arc alacsonyság igen is meg nem is már végleg feladtam így megkímélem magamat a megalázástól 25f
2017. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Erősségeim: jóképműnek mondanak, magas vagyok, normál alkatú; meg tudom nevettetni az embereket; mindenféléhez hozzá tudok szólni

Gyengeségeim: nem tudom eljátszani a sikeres kőkemény alfahím szerepét; nem nyomulok; ahhoz tartom magam amit a nők mondanak.


Nagyon nem vagyok sikeres párkapcsolati téren, nőknek barátja lehetek akinek elmondja hogy milyen szemetek a pasik és megvigasztalom, esetleg sima szexpartner újabbik nevén "béta orbiter" :D

2017. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Erősségeim: Szerintem jó beszélgetőpartner vagyok, jól tudok kommunikálni, őszinteség, hűség, céltudatosság, nagyon tudok szeretni, kiállok bármikor azért, akit szeretek, szexben nagyon nyitott vagyok és odafigyelek a másikra. Állítólag intelligens, tájékozott vagyok. Külsőre az előnyöm az, hogy magas vagyok, egész jó a genetikám (vékonyan is széles a vállam), sportolok, egészségtudatosan élek, igényes vagyok az öltözékemre, frizurámra stb. Állítólag helyes az arcom.


Hátrányaim:

Nagyon érzékeny vagyok, néha túlzottan érzelmes, hirtelen haragú is vagyok, sokszor túl hamar bunkó tudok lenni emberekkel. Csúnya múltam van, ami sok nőt elijeszthet, amit részben megértek.

Biszexuális vagyok, van, aki ettől undorodik (mondjuk olyan nő nekem nem kéne, aki ezért leír :D).

Külsőre a hátrányom, hogy átlagnál vékonyabb vagyok, kicsit kölyökképem van, és szerintem kicsit túl markáns az állam.


Hogy sikeres vagyok-e... Amíg felszínesen kell ismerkedni, addig igen, szexet könnyen találok, de kapcsolatra piszok nehéz olyan nőt találni, akinél egyszerre teljesül az, hogy elfogad, megnyílhatok neki, szeret engem őszintén, és ugyanakkor az én igényeimnek is megfelel. Nem találtam még meg életem párját sajnos.


Mi a célod amúgy a kérdéssel? :D

2017. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Erősségeim: Nem nagyon van, talán a magasságommal nincs probléma. Egyébként meg nagyon hűséges vagyok, még nekem is rosszul esne, ha játszanék más érzéseivel.


Gyengeségeim: Egyértelműen a külsőm, ez nagyon rányomja a bélyeget a társkeresésre, meg elég zárkózott is vagyok, nem tudok nagy társaságokba beilleszkedni, én inkább csak kettesben szervezett programokban érzem magam jól.

2017. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Erősségeim belül:


- teljesen magamat tudom adni az első találkozón is, nehezen vagyok zavarba hozható

- nem csak vevő vagyok az őszinte, egyenes kommunikációra, de én is ezt tudom nyújtani, hiszek abban, hogy mindent akkor kell megbeszélni, amikor történik, és nem mondjuk napokkal később

- megbízható, kiszámítható vagyok

- tájékozottnak tartom magam, és szívesen mélyedek bele egy-egy beszélgetésbe témától függetlenül

- egy kapcsolatban ragaszkodó vagyok, szeretem, ha a másik érzi, hogy kitartok mellette akkor is, amikor épp nem együtt töltjük az időt


...és kívül:


- ott vagyok szőrös, ahol kell, a higiénia pedig természetes

- úgy törekszem a modern öltözködésre, hogy kerüljem a tini divatot

- szeplős vagyok, vörös borostával


Ami a gyengeségeimet illeti, belül:


- hajlamos vagyok a kishitűségre, valamivel stabilabb lelki támaszra van szükségem, mint az átlagnak

- ha új nővel vagyok, nehezen lendülök bele az ágyban, de állítólag rózsát terem a türelem

- tájékozottságom ellenére azért vannak területek, amikről szinte halvány fogalmam sincs (festészet, szobrászat, film- és színművészet)

- nem tartom a kapcsolatot a családommal, ami elég furcsán tudja kivenni magát, például amikor első találkozáskor rákérdeznek

- kevés barátom van, és ők sem túl közeliek


...és kívül:


- eléggé kopaszodom, szóval rövidre nyírtam a hajam, hogy ne álljon furcsán

- ez úgy gondolom, a külsőhöz tartozik: nem vagyok annak a híve, hogy minden pillanatomat közzétegyem az interneten, szóval velem nem lehet éttermes meg tengerpartos fotókat lőni az Instagramra - azért sem, mert nincs. :)

- néhány centivel alacsonyabb vagyok az átlagnál, bár ez nem minden lánynál hátrány


23/F

2017. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg: 23/F
2017. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Küllemi erősségek:

Magas vagyok, 190 cm. Sportolok (korábban karate, krav-maga, most heti 3x futás, pihenőnapokon bringázás stb.)

Erős vagyok, meg tudom védeni a nőt majdnem bárkitől, ha szükséges. Tekintélyt parancsoló a fizikumom. Fiatalabbnak nézek ki az életkoromnál (29F), mert kölyökképem van. Igényes vagyok, letisztult öltözködési stílusú és ápolt is.


Jellemileg: Egyenes vagyok, megbízható, hűséges, gondviselő, törődő, udvarias, tüzes/szenvedélyes, dinmaikus, következetes, humoros stb. Nyitott vagyok a szexualitásban, gyakran szokatlan szexuális fantáziáim vannak, de nem erőltetek rá senkire semmit, inkább a közös megbeszélés híve vagyok. A kommunikációs képességeim átlag felettiek mások szerint. Intellektuális vagyok, megfigyelek dolgokat, szituációkat, embereket és hosszas elemzés után vonok le konklúziót. Bármiről lehet velem beszélgetni, az egyszerű favicceken át a multiverzum firtatásáig. Sokat olvastam/olvasok tudomány, pszichológia témakörökben. Ha valakit megszeretek, nagyon nehezen engedem el érzelmileg. Lassan leszek szerelmes, de életre keresek társat, nem a könnyed párkapcsolatok és emberi kapcsolatok híve vagyok. Pontos, precíz vagyok (nem kések sehonnan, amit elvállalok, azt hiba nélkül igyekszem teljesíteni). Spontán vagyok bizonyos mértékig, de jobb szeretem az előre lefixált dolgokat (pl. találkozók, programok stb.)


Belső gyengeségek/hátrányok:

Szarkasztikus vagyok, ha a helyzet úgy kívánja.

Olykor türelmetlen vagyok (pl. sorban állni rühellek vagy hosszasan várakozni valamire, valakire).

Nehezen tolerálom, ha valaki nagyon más jellemre, habitusra, viselkedésre, mint én.

Kissé hirtelen haragú vagyok néha és érzékeny.

Ha valaki direkt felbőszít, sérteget, becsületemet sérti, az nem marad jutalmazás nélkül (verbálisan) és örökre megjegyzem az illetőt, nincs visszaút innen. Tehát mondhatni, hogy valamilyen szinten haragtartó vagyok, de csak azzal, aki tényleg szemét/gyökér volt velem.

Nem viselem jól a hirtelen jött változásokat.


Sikeres? Nézőpont kérdése. Ha intelligens közegben vagyok, ahol akad potenciális jelölt, akkor könnyedén elfogadtatom/megkedveltetem magam a másik nemmel. Más esetben úgy érzem, le kell ereszkednem a saját szintem alá és az már nem kényelmes nekem, tehát ekkor nem tudok felszabadult lenni és frusztrálhat a másik butasága, egyszerűsége. Eleve azt keresem, akivel egy hullámhosszon tudok lenni. Mivel már voltak hosszabb távú kapcsolataim, így szerintem annak mondhatom magamat.

2017. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ERŐSSÉGEIM: jól lehet velem beszélgetni, humoros vagyok, gyengéd, hűséges, őszinte, játékos, sok év után is meg tudom lepni a másikat, mindig vannak céljaim, jó alakom van, szép hosszú hajam van és kedves mosolyom.


GYENGESÉGEIM: sokszor sok csúnya pattanás éktelenkedik az államon, lusta vagyok, állítólag sokat hisztizek, hirtelen haragú vagyok.


Párkapcsolati téren szerencsés vagyok. Elsőre sikerült megtalálnom a férjemet, akivel őszintén boldogok tudunk lenni együtt.

2017. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincsenek erősségeim.


Gyengeségeim: ronda külső, unalmas belső, nem megy a kommunikáció.


Nem vagyok sikeres.

2017. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresèsbe

Nincsen erőssègem!Ocsmány vagyok!Nem èrtek a nőkhőz,katasztrofa vagyok az ismerkedèsben!Ezèrt nincsen senkim!28f

2017. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!